zpět do práce poté, co dítě a mateřského mléka skladovacích tipy

Tříměsíční značka je, když mnozí maminky návratu do zaměstnání mimo domov. Pokud jste zápasí s úzkostí z odloučení, a přemýšlel, jestli můžete to udělat vše, nejste sami.

Kojení? Naučte se pravidlo 5s přijít na to, jak dlouho trvá mateřského mléka poté, co je z vás

Vývoj Tento týden vašeho dítěte

Na tři měsíce starý, děti mají plné ruce práce, které se zabývají, a velmi společenský málo lidí. Vypadá to, že se učí novým dovednostem téměř každý den.

Spustit pomalu. To by mohlo být možné, abyste začít na částečný úvazek harmonogramu a snadnost do práce? Vezměme si žádá svého zaměstnavatele; Zkontrolujte, zda se svým šéfem, než půjdete zpátky do práce. Můžete získat až do rychlosti o tom, co se děje v práci a diskutovat o svůj rozvrh; Seřadí pomoc. Zkontrolujte, zda doporučení a síť k vyhledání uspořádání, které pracuje pro vás. To může jít dlouhou cestu směrem k váš klid. Použijte, že pomoc k naplánování postupů stints od dítěte, než je skutečně začít pracovat.

Když se dostane silnější, vaše tři-month-old bude pravděpodobně

Dalo by se uvažovat o tom,

5 hodin při pokojové Teplota; 5 dní v Ledničky; 5 měsíců v mrazáku

Roztáhnout nohy a kopat, když leží na břiše nebo zádech. Aby zajistila, že pohyb by kole nohy – ona bude milovat hru; Přineste si ruce k ústům a pokusit se dostat prsty a palec dovnitř; Vezměte dychtivé ohání nebo pálkou na visících předmětů jako jsou hračky na její mobil.

Proč se vaše dítě náhle zdá být mnohem vyšší. Paže a nohy jsou uvolnil z tohoto curl in-the-dělohy. Je to roste, samozřejmě, ale ona je také natáhl; Koordinace Vašeho dítěte. Ona stále nemůže hýbat prsty a palec nezávisle na sobě. Takže zatímco ona může chytit objekty, je to stále výzvou pro ni vyzvednout tolik hraček; Je to v pořádku, aby pozvedla své dítě do sedu? Rozhodně – ona bude pravděpodobně líbit. Můžete použít kojení polštář nebo jiný pevný sedák, aby jí pomohl podpořit, ale mějte na ni ruce po celou dobu.

Ochrana dítě z Infectio; Baby Vision: Co vaše dítě See; Pomoc pro Baby Ekzémy Váš

Časné příznaky sluchu Los; Chraňte své děti: Get Your Shot; Bakterie v mateřských školkách: Otázky pro