značek a typů inzulínu: rychle působící dlouhodobě působící a další

diabetes Trends

Mnoho forem inzulínu léčbu diabetu. Jsou rozděleny podle toho, jak rychle začnou pracovat a jak dlouho jejich účinky jako poslední.

Posoudit sami sebe: Je vaše Type 1 Diabetes pod kontrolou?

Lékař bude pracovat s vámi předepsat typ inzulínu, který je nejlepší pro vás a vaše diabetes. Tvorba, že volba bude záviset na mnoha faktorech, včetně

Afrezza, rychle působící inzulín inhaloval, je FDA schválen pro použití před jídlem jak pro diabetes 1. typu a 2. typu. Droga vrcholy v krvi asi za 15 až 20 minut a to vymaže vaše tělo za 2-3 hodiny. Musí být použit spolu s dlouhodobě působící inzulín u lidí s diabetem 1. typu.

Níže uvedená tabulka uvádí typy injekčním inzulinem s podrobnostmi o nástupem (délce doby, než inzulín dostane do krevního oběhu a začne se snižovat hladinu cukru v krvi), vrchol (časového období, kdy je nejlepší snižuje hladinu cukru v krvi) a dobu trvání (jak dlouho inzulín pokračuje pracovat). Tyto tři věci se mohou lišit. Poslední sloupec poskytuje nějaké nahlédnutí do “pokrytí” poskytnutých různými typy inzulínu ve vztahu na dobu jídla.

Rapid-aktin; Short-aktin; Intermediate-aktin; Long-aktin; Pre-smíšené