záchvatovité přejídání-symptomy

Pokud máte záchvatovité přejídání, budete

Společné rysy osobnosti nalezené u těch, kteří mají záchvatovité přejídání a dalších poruch příjmu potravy patří nízké sebevědomí a nadměrné znepokojení nad tělesné velikosti a tvaru.

Záchvatovité přejídání se liší od bulimie, protože lidé s záchvatovité přejídání nejsou pravidelně zvracet nebo použít jiné způsoby, jak se zbavit kalorií. Pro více informací o bulimie, anorexie bulimie.

Někteří lidé jedí jen velmi málo během dne, ale jedí velmi velké množství jídla ve večerních hodinách av noci. To se nazývá noční jíst syndrom.

Mnoho lidí, kteří mají poruchu příjmu potravy také potýkají s depresí nebo úzkostnými poruchami. To může být obtížně léčitelná záchvatovité přejídání, pokud nejsou také považují tyto další podmínky.

Časté přejídání může způsobit, že získat velké množství váhy, i když by se mohli pokusit omezit příjem potravy mezi hýření. Lidé s záchvatovité přejídání často snaží dodržovat přísné diety. Ale diety nekončí záchvatovité přejídání v dlouhodobém horizontu a ve skutečnosti může dělat problém ještě horší.

Můžete mít pocit, občas tak znechucený, že jste přestal snažit ovládat své poruchu příjmu potravy dohromady. Jeden binge může sloučit do druhého, aniž dobu normálního stravování mezi nimi.

I když vám nemusí mít všechny příznaky záchvatovité přejídání, dokonce i několik symptomy mohou být příznakem problému, který potřebuje léčbu. Máte-li některý z těchto příznaků, nebo někdo víte to, poraďte se s lékařem, kamaráda nebo člena rodiny o své obavy hned.

to nový e-mailový sérii na diagnostiku, léčbu a žít s záchvatovité přejídání

Jíst extrémně velké množství jídla během 2 hodin (binge) alespoň jednou týdně v průměru po dobu alespoň 3 měsíců; Necítí být schopny určit, jak moc budete jíst během flámu; Cítí velmi nešťastná binging.

Jíte mnohem rychleji, než je obvyklé během flámu; Můžete jíst, dokud jste bolestivě plná; Vy flámu jíst, když nemáte hlad, ke snížení stresu nebo uvelebit; Můžete jíst sám, protože jste v rozpacích o tom, kolik jídlo, které jíte; Cítíte se unavený, vinný, nebo v depresi po přejídání.