záchvatovité přejídání – přehled témat

Přejídání znamená jíst větší množství potravin, než by většina lidí v podobné situaci, v krátkém časovém období. Osoba s touto poruchou příjmu potravy flámu pravidelně jí po dobu několika měsíců. Když flámu jíst, můžete mít pocit, jako byste nemůže ovládat svůj jídelníček a vy můžete mít pocit, nešťastný o tom později.

Někteří lidé, kteří binge jedí mají normální váhu. Ale v průběhu doby, mnoho lidí, kteří mají záchvatovité přejídání přibývání na váze a mají problémy z bytí obézní. Lidé s záchvatovité přejídání také často deprese, úzkosti, nebo jiné emocionální problémy.

Mít poruchy příjmu potravy není známkou slabosti nebo chybou v charakteru. A to není něco, co lze překonat jen silou vůle. Mnoho lidí zápasí s poruchami příjmu potravy po dlouhou dobu. Někteří lidé se snaží udržet v tajnosti, nebo popírat, že mají problém. Ve většině případů budete potřebovat lékařské ošetření dostat lepší. Pokud máte záchvatovité přejídání, léčba může předcházet zdravotním problémům, které vám pomohou cítit se lépe o sobě, a zlepšit kvalitu svého života.

Odborníci nejsou jisti, co způsobuje záchvatovité přejídání, ale zdá se k běhu v rodinách. Kulturní postoje k tvaru těla a hmotnosti by také hrát roli. Úzkost, deprese, nebo stres může způsobit, že některé lidi, aby flámu jíst.

Čas od času, většina z nás pocit, že jsme jedli víc, než bychom měli. Ale jíst příliš mnoho každou chvíli neznamená, že máte záchvatovité přejídání. Pokud máte záchvatovité přejídání, můžete

I v případě, že nemáte všechny příznaky záchvatovité přejídání, které mají dokonce i několik příznaků může být příznakem problému, který potřebuje léčbu. Je důležité získat pomoc ihned, pokud vy nebo někdo víte, má některý z těchto příznaků.

to nový e-mailový sérii na diagnostiku, léčbu a žít s záchvatovité přejídání

Jíst příliš mnoho v krátké době (méně než 2 hodiny) v pravidelných intervalech; Jíst, když nemáte hlad; Jíst emocionálních důvodů, jako je smutné, vztek, osamělý, nebo nudí; Pocit, že nemůžete přestat jíst; Jíst rychleji, než je obvyklé, když se binge jíst; Jíst tolik, že máte pocit bolestivě plná; Pocit, nespokojen, unavený, vinný, nebo v depresi poté, co binge jíst; Jíst sám, protože jste v rozpacích o tom, kolik jíte.