vyhnout se pádům doma s osteopenií a osteoporózou

Falls jsou zvláštním problémem pro ženy a muže s osteopenií – mírným řídnutí kostí – a osteoporózy, těžce tenkých kostí. Při kosti tenké, nebo ztratit hustotu, se mohou stát slabý do té míry, že mohou zlomeniny. Takže i menší pád může být nebezpečné.

Pády nejsou nevyhnutelné. Nejméně jedna třetina všech spadá mezi starší dospělí zapojit nebezpečí v domácnosti. Tím, že cvičí bezpečí domova, berete důležitý krok směrem k zamezení pádům z důvodu nebezpečí, jako je vypínací, špatné osvětlení, nezajištěných projekční koberečků, nebo vratký nábytek.

Důležité je, aby čekat, dokud jste padli provést změny ve svém domácím prostředí. Zkuste Těchto 21 tipů teď, aby se zabránilo pádům a doma cítit bezpečně.

pády Koupelnové mohou vést k vážným zraněním. Potenciální nebezpečí v koupelnách je mnoho: podlahy zvlhnout a kluzký, nastupování a vystupování z vany může být riskantní, že to není moc prostor k manévrování a koupelnové dveře často otevřeny v, což usnadňuje uvíznout když spadnete.

Zkuste následující postup, aby se zabránilo pádům ve vaší koupelně.

1. Instalace madla. Procházka v ceně je ideální, ale pokud nemáte jednu nebo si nemohou dovolit nainstalovat jeden, dát do jedné madlo se dostat do vany a pak alespoň jeden nebo dva jiní rovnováhu při koupání nebo sprchování. Pokud se obáváte, Madla dodá vašemu domovu institucionální vzhled, nebuď. “Madla nyní přicházejí do všech druhů barev a materiálů, takže si můžete přizpůsobit jim, aby se vešly do vašeho interiéru a podívat bydlení,” říká Jon Pynoos, PhD, co-ředitel pádu Prevention Center na University of Southern California v Los Angeles.