Volba sportovní obuv

Sportovní boty jsou pravděpodobně nejdůležitější kus fitness vybavení budete kupovat, takže je velmi důležité vybrat ten správný pár.

Existují velké rozdíly v tom, jak různé sportovní obuv podpořit vaše nohy. To znamená, že to není dobré pro vaše nohy, pokud budete hrát fotbal nebo tenis ve stejných trenérů, které používáte pro jogging, například.

Mike O’Neill, od College Podiatry, říká vážný zad, kolen a kyčlí bolesti, Achilles zánět šlach, Shin dlahy (bolest nohy) a traumatizované prsty u nohou a bolestivé puchýře jsou některé z podmínek lidí nosí špatně padnoucí trenéry mohou setkat.

Bohužel, 65% rekreačních sportovců a žen ve Velké Británii nosí špatné boty na zvoleném sportu, “říká.” Trenéři jsou nejdůležitější kus fitness vybavení budete někdy kupovat a měnit to, co nosíte na nohou mohou zabránit poranění.

Kopačky

Fotbal může dát hodně stresu na nohou, zvláště když hrajete na tvrdých površích, jako je umělý trávník. Tyto boty mohou také vyvíjet tlak na nohy, a to není neobvyklé, že fotbalista vyvíjet kuří oka a mozoly nebo poškozené, zahuštěný a zarostlé nehty na nohou.

Dobrý, dobře padnoucí pár bot je zásadní. Tam by nemělo být žádné známky tlaku na nohy po zápase či tréninku.

Při přehrávání raketa sporty, jako je tenis nebo squash, to je důležité vybrat boty speciálně pro tento účel. Tyto sporty zahrnují hodně pohybu ze strany na stranu a běžecké boty nenabídne správnou stabilitu.

Raketa-sportovní boty jsou těžší a tužší než běžecké boty, protože jejich prsty jsou postaveny na stop-and-go akci. Komfort by mělo být vaše prioritou číslo jedna, a to je důležité nahradit své sportovní boty často.

Fitness boty jsou ideální pro aerobiku, protože kombinují flexibilitu, podporu a odpružení absorbovat dopad a zmírnit šok k nohám.

Běžecké boty jsou skvělé pro běh – a to pouze v chodu. Jsou velmi flexibilní, což umožňuje nohu ohýbat a flex přes každém kroku, ale nejsou vhodné pro sporty jako je tenis, které zahrnují bokem krokování.

Tenisové a squashové boty

Je to dobrý nápad, aby si své běžecké boty správně instalován tak, aby vyhovovaly vašemu typu chodidla. V případě, že jsou příliš malé, mohou způsobit puchýře a černé nehty.

Existuje mnoho typů trenérů na trhu, a tak se snaží najít odborného prodejce, který bude posuzovat nohu a najít tu správnou botu pro vás. Dobré specializovaní běžecká obuv prodejci nabídnou analýze chůze vás dostat do správného typu běžecká obuv.

Chůze je skvělý způsob, jak zvýšit své úroveň aktivity, zatímco dobrodružnější by mohlo jít pěší turistiku. Oba jsou dobré pro vaše srdce a plic, ale jsou činnosti s nízkým dopadem, a proto nesou menší riziko zranění.

Ramblers nabízí následující rady o nejlepší obuv pro pěší turistiku

Pro krátké procházky v městských oblastech nebo snadná přírodě, vše, co potřebujete, je dobré, pohodlné boty, které nezpůsobí puchýře. Používat těžké boty, které jsou dobrou volbou, s podpora klenby, mírně vyvýšeném podpatku a “prodyšné” svršků, jako je kůže. Obuv pro volný čas nebo kvalitní trenéři s těžkými podrážkami bude dělat,. Vydáte-li se pravidelně chodit, mohli byste investovat do pár pořádných vycházkovou obuv nebo některé lehké vycházkové boty. Ty budou dát své chodidel a kotníků podporu, a může být vodotěsná. Pro highland přistoupí náročném terénu, dobré turistické boty jsou nezbytné.

Sportovní obuv pro soudní her, jako je basketbal a nohejbal dávají kombinace flexibility a boční podporu. Křížové trenéři jsou tužší, poskytovat větší podporu pro strany na stranu hnutí, a může být použit v celé řadě činností.

aerobic trenéři

Přečtěte si radu od College of Podiatry o tom, jak se starat o sportovní nohou.

10/12 /

10/12 /

služby

Běžecké boty

Umístění

Zjistit, které sport, jste nejlépe hodí k této krátké psychologické a zkouškou způsobilosti

Zvyšte své zdraví a kondici s zábavu a praktické nápady, jak dostat aktivní a zlepšit svůj celkový zdravotní stav

Náš C25K plán je navržen tak, aby dostat jen asi každý z gauče a běh 5 km v devět týdnů

Jak udržet vaše nohy zdravé a vybrat ten správný sportovní obuv, a co dělat, pokud máte páchnoucí nohy

Chůze a turistické boty

Basketbal a nohejbal obuv

Služby ve vašem okolí

Jaký je váš sport?

Zdraví a fitness

Získat běh s Couch na 5K

nožní zdraví