studené ruce, když k lékaři

Mít studené ruce, i když nejste v chladném prostředí je běžné. Často mají studené ruce je součástí reakce na přírodní vašeho těla regulovat svou tělesnou teplotu a neměla by být důvodem k obavám.

Ale pokud máte stále studené ruce, zvláště pokud je doplněn barevným změnám, mohlo by to být varovným signálem. Například, které mají studené ruce by mohlo znamenat, že máte problém s nervy nebo krevního oběhu nebo problém s poškozením tkáně v ruce nebo prsty. Pokud jste venku v extrémně chladném počasí a máte studené ruce, měli byste dávat pozor na varovné příznaky omrzlin.

Studené nohy nebo nohou, změny barvy kůže na rukou, jako je modrá nebo bílou pleť, necitlivosti nebo mravenčení, otevřené rány nebo puchýře, utahovat a tvrzené kůže

Dalšími příznaky se dívat, když máte studené ruce zahrnovat

I když příčina studených rukou může být tak jednoduché jako v chladném prostředí nebo reakce na přírodní vašeho těla udržet si normální teplotu, pokud máte přetrvávající potíže s studených rukou, může existovat celá řada příčin. Mít studené ruce by mohl signalizovat problém s krevním oběhem nebo krevních cév v ruce.

Domluvte si schůzku vidět svého lékaře, pokud máte obavy o trvale studených rukou. Lékař může zkontrolovat, zda vaše studené ruce jsou způsobeny problémy s krevním oběhem nebo nervů. Léčba je zaměřena na základní příčinu vašich studených rukou. V závislosti na Vašem zdravotním stavu, může lékař doporučit změny životního stylu přispět ke zlepšení příznaků.

navštivte svého lékaře