stres astma související a úzkost: příčiny a léčba

Pokud jste žili s příznaky astmatu ani na krátkou dobu, je to stále důležité usilovat o astma pomoc. Můžete získat astma pomoc od odborníků, jako je lékař nebo specialista astmatu a dalších lidí, kteří mají astma.

Od víkendových válečníků superstars, všechny typy sportovců zažít námahového astma. Patří mezi ně světové konkurenty, jako NFL hvězda Jerome “The Bus” Bettis a šestinásobný olympijský vítěz plavec Amy Van Dyken; Ale jen to, co je cvičením indukované astma, proč se to stalo a jak to může být spravovány; konzultaci s odborníky, aby zjistili odpovědi na tyto otázky, jakož i tipy pro kontrolu příznaků astmatu z tréninku – ať už jste příležitostný sportovec nebo s …

My vám může dát nějaké astmatu pomoc tak, aby žít s astmatem je jednodušší a jste schopni mít aktivní život, dělat to, co vás baví, včetně cvičení s astmatem. Zde jsou některé zdravotní témata pro soužití s ​​astmatem.

I když stres nezpůsobuje astma, stres a astma jsou určitě spojeny. Astma způsobuje stres, napětí a ztěžuje ke kontrole astmatu. Dokonce i denní stres může vaše příznaky astmatu zhorší. Naučit se změnit svůj stresovou reakci snížit své příznaky astmatu je důležité. Neméně důležité je upřednostňovat svůj denní rozvrh, takže si dostatek času dosáhnout toho, co je třeba udělat, aniž by pocit, pod tlakem nebo ohromen.

Delší problémy s dýcháním jít nekontrolovaný, tím větší je pravděpodobnost, kterou si všimnete příznaky způsobené stresem. To může ztížit dýchání a vytvořit ještě další problémy, včetně

Existuje lepší způsob, jak žít s astmatem a zabránit příznaky astmatu. Naučte se vše o stresu a vaší stresové reakce. Stanovených cílů zvládat stres takovým způsobem, který je zdravý a není škodlivá pro dýchání.

Pro více informací, viz ‘s článek o Stres a astma.

Take posouzení astma dostat akční plán Personalizované

da; Noc