šle a zálohy: zubní péče a čištění

Orální zdraví Trends

Šle, dráty, pružiny, gumičky, a jiná zařízení mohou přilákat jídla a zubní plak, které mohou rezivět zuby, ne-li setřel. Většina ortodontisté doporučujeme čistit po každém jídle nebo občerstvení s fluoridovou pastou a pečlivě odstranit veškeré potraviny, které mohou mít dostali uvízl ve svých rovnátka. Některé ortodontisté rovněž předepíše nebo doporučí fluoridu ústní voda, která může dostat do míst v ústech, že zubní kartáček nemůže dosáhnout. Waterpik nebo airflosser je také někdy užitečné vypláchnout přilepená jídlo.

Nit zuby, když se mají šle, krmit krátký konec nitě skrz prostor mezi hlavním obloukem drátem a horní části zubu nejblíže k dásni. Použít jemný řezací pohyb pracovat nit na každé straně dvěma zuby nit je mezi nimi. Dávejte pozor, abyste vytáhnout příliš velkou silou kolem oblouku drátu. Začít čištění zubů pomocí pravidelného měkké zubní kartáček. Kartáč shora dolů a pak nahoru ze dna na každém zubu s rovnátka. Dále čištění zubů s proxabrush nebo “vánoční stromeček” štětcem. Tento kartáč je speciálně navržen pro čištění mezi dvěma závorkami. Vložte kartáč shora dolů a pak nahoru ode dna mezi dvěma závorkami. před přechodem na další prostor mezi dvěma závorkami pomocí několika tahy v každém směru. Opakujte postup, dokud byly vyčištěny všechny zuby.

Při nošení rovnátka, většina potravin může ještě být jeden, pokud je nakrájena na malé kousky, které mohou být snadno žvýkat. Existují určité potraviny, však, že může zlomit nebo uvolnit šle a je třeba se vyhnout, jako je například

Kromě toho nemají žvýkat led nebo žvýkačka.

Pokaždé, když si čistíte zuby, kartáč držák stejně, ale ne s zubní pasty. Jednou denně nebo alespoň jednou týdně, dezinfikovat držák namočením ji čistící prostředek zubních protéz, jako Efferdent, Polident, nebo jiné řešení značkou. Přidejte čistič na šálek plný teplé – ale nikdy ne horkou – vodou. před umístěním zpět do úst, důkladně opláchněte držák s čistou vodou.

Vy \ ‘ll najít tipy a triky, stejně jako nejnovější zprávy a výzkum v oblasti orálního zdraví.

Jste v současné době

Pouze 18,5% z mnoha lidí na světě nikdy nit. Vám chybí na jednoduchý způsob, jak velký rozdíl ve zdraví vašich úst. Bez ohledu na to, jak dobře si zuby čistíte, plaketa stále tvoří mezi zuby a podél dásní. Nit odstraňuje jídla zachycené mezi zuby a odstraní film bakterií, které tvoří ještě před tím, než se změní na plaque, což může způsobit zánět dásní (gingivitida), dutiny, a ztrátě zubů. Zkuste flossing jen jeden zub, abyste mohli začít.

Jste jedním z 31% mnoha lidí na světě, kteří nemají denně nit. Vám chybí na jednoduchý způsob, jak velký rozdíl ve zdraví vašich úst. Bez ohledu na to, jak dobře si zuby čistíte, plaketa stále tvoří mezi zuby a podél dásní. Zubní kartáček štětiny samy o sobě nemohou účinně čistit mezi těmito stísněných prostorách. Dentální nitě odstraňuje až do výše 80% z filmu, který tvrdne plak, který může způsobit zánět dásní (gingivitida), dutiny, a ztrátě zubů. Usilovat o dalších 3 dnů!

Jste jedním z 31% mnoha lidí na světě, kteří nemají denně Floss, ale jste na dobré cestě k tomu, pozitivní vliv na zuby a dásně. Bez ohledu na to, jak dobře si zuby čistíte, plaketa stále tvoří mezi zuby a podél dásní. Zubní kartáček štětiny samy o sobě nemohou účinně čistit mezi těmito stísněných prostorách. Dentální nitě odstraňuje až do výše 80% z filmu, který tvrdne plak, který může způsobit zánět dásní (gingivitida), dutiny, a ztrátě zubů. Cílem pro všechny 7 dní!

Pouze 50,5% mnoha lidí na světě nit denně, a dobré pro vás, že jste jedním z nich! Bez ohledu na to, jak dobře si zuby čistíte, plaketa stále tvoří mezi zuby a podél dásní. Zubní kartáček štětiny samy o sobě nemohou účinně čistit mezi těmito stísněných prostorách. Dentální nitě odstraňuje až do výše 80% z filmu, který tvrdne plak, který může způsobit zánět dásní (gingivitida), dutiny, a ztrátě zubů. Gratulujeme vám k dobré zdraví ústní dutiny zvyku!

Najdete tipy a triky, stejně jako nejnovější zprávy a výzkum v oblasti orálního zdraví.

ZDROJE

Dental Association, Healthy People 2010