Rychlá fakta o osteogenesis imperfecta

Co je Osteogenesis Imperfecta ?; Rychlá fakta: snadno čitelný řady publikací pro veřejnost

Osteogenesis imperfecta (OI) je onemocnění, které způsobuje slabé kosti, které se snadno lámou. To je známé jako křehký onemocnění kostí. Někdy kosti zlomit bez známých důvodů. OI může také způsobit mnoho dalších problémů, jako jsou slabé svaly, křehké zuby, a ztráta sluchu. Asi 20.000 až 50.000 lidí ve Spojených státech mají OI.

OI je způsobeno jedním z několika genů, které nejsou správně. Geny nesou naši dědičnou informaci (Rodinný pokoj). Každý z nás má dvě kopie většiny genů: jedna sada od každého rodiče. Geny jsou to, co budete vypadat jako vaše biologické rodiny.

Každý z genů, které způsobují OI hraje roli v tom, jak se tělo je kolagen. Kolagen je materiál v kostech, která pomáhá, aby byly silné. Když se tyto geny nefungují správně, není dostatek kolagenu, nebo kolagen nefunguje správně. To vede k slabé kosti, které se snadno lámou.

Většina dětí zdědí gen, který nepracuje správně od jednoho rodiče. Někteří ji zdědí od obou rodičů. V některých případech, ani jeden z rodičů předává tento gen. Místo toho, gen přestane fungovat správně ihned poté, co dítě je koncipována.

Všichni lidé s osteogenesis imperfecta mají křehké kosti. OI se může pohybovat od mírné až těžké a příznaky se liší od člověka k člověku. Některé z příznaků, které mohou mít lidé s OI jsou

Existuje 8 hlavní typy osteogenesis imperfecta. Lidé s typy 2, 3, 7 a 8 mají tendenci mít závažné příznaky. Lidé s typy 4, 5, 6 a mají tendenci mít více mírné příznaky. Lidé s typem 1 mívají mírné příznaky.

Žádný jediný test může identifikovat osteogenesis imperfecta. Diagnostikovat OI, lékaři prohlédnout

Lékař může také vyzkoušet své kolagen (z kůže) nebo geny (z krve). To může trvat několik týdnů učit se výsledky testů. Tyto testy bodové OI v 9 z 10 lidí, kteří ji mají.

Ačkoli není tam žádný lék na OI, příznaky mohou být řízeny. Léčby OI mohou zahrnovat

Jeden typ operace se nazývá “Rodding.” Kovové tyče jsou umístěny uvnitř dlouhých kostí

Zdravý životní styl také pomáhá lidem s OI. Můžete pomoci zabránit zlomené kosti a pokud budete udržovat své zdraví

Správná péče pomáhá dětem a dospělým, kteří mají OI na

Žádné léky jsou schváleny pro léčbu OI. Ale odborníci se snaží dozvědět více o

1 AMS kruh; Bethesda, MD 20892-3675; Telefon: 301-495-4484; 877-22-NIAMS (877-226-4267); TTY: 301-565-2966; Fax: 301-718-6366; E-mail: .theernment; niams.theernment

Informace v této publikaci byly shrnuty ve snadno čitelném formátu z informací podrobněji publikace NIAMS. Pro objednání Osteogenesis imperfecta Rychlá fakta full-textovou verzi, obraťte se na NIAMS pomocí kontaktních informací uvedených výše. Chcete-li zobrazit celý text nebo objednat online, visitniams.theernment.

Theernment Osteoporóza a souvisejících kostních onemocnění ~ Národní informační centrum uznává o pomoc osteogenesis imperfecta Foundation (www.oif) při přípravě této publikace.

Tato publikace obsahuje informace o léky používané k léčbě zdravotního stavu se zde hovoří. Když byla tato publikace vyvinut, která je součástí jsme (přesné) informace nejvíce up-to-data k dispozici. Občas se objeví nové informace o léku se uvolní.

Info- (463-6332);

Drogy @ ataccessdata./scripts/cder/drugsat. Drogy @ je prohledávat katalog produktů schválenou organizací drog.

1 AMS kruh; Bethesda, MD 20892-3675; Telefon: 301-495-4484; 877-22-NIAMS (877-226-4267); TTY: 301-565-2966; Fax: 301-718-6366; E-mail: .theernment; niams.theernment