rovnováha rodinný život s ulcerózní kolitidou

Úkolem držet krok s domácnosti nekončí, když se cítíte špatně. Prádlo stále vrší a děti mají stále fotbalové praxe, a to i když vás vaše tělo řekne, k odpočinku. Ale vaše potřeby jsou součástí potřebám rodiny, taky.

Nemusíte dělat všechno sám sebe, když nemáte pocit, až na par.

Život s ulcerózní kolitidy není vždy snadné – to může znamenat jednání s příznaky, jako je krvácení z konečníku, a najít celoživotní léčbu, která snižuje zánět a vředů ve sliznici tlustého střeva; Zatímco příčiny ulcerózní kolitidy (UC) jsou obecně známy, porozumění nemoci může pomoci minimalizovat její dopad na kvalitu života; Zde jsou fakta o ulcerózní kolitidou, které vám pomohou lépe spravovat tohoto chronického onemocnění, rozpadly by gastroenterologa Eric …

Vžijte se podle plánu. Vynětí půdy z produkce několik dní dělat speciální práce, včetně zahradní práce, takže nepřehánějte to.

Rozdělit úkoly mezi členy rodiny. Přiřadí ke každé osobě jednu nebo více úloh dělat každý týden, jako je vynášení odpadků a vysávání koberce. Nebo použijte “fuška jar” mix to, aby různí lidé řešit různé věci.

Priority, co může a nemůže čekat. Vaše zdraví je vždy důležitější než špinavého nádobí ve dřezu.

Možná budete chtít mít úklid přijde pravidelně. Nebo si můžete pronajmout jeden provést důkladné drhnutí několikrát do roka.

Buďte připraveni na dny, kdy nemáte pocit, že vaření. Značka a zmrazit další jídlo na svých dobrých časů.

Také, nestyďte se. Vyprávění svého partnera, že je to jeho nebo její obrat, aby večeře. Zeptejte se přáteli na klesat jídlo, když máte světlici. Podívejte se do připravené dodávky jídla plány, taky.

Držet do obchodů, kde víte, že rozvržení uličkách a umístění toalet.

Získat rodinu zapojit, aby urychlila svůj nákupní čas. Rozbít svůj seznam, a dát svého partnera nebo starší děti, některé položky najít. Mají všichni sejít u pokladny oblasti.

Vaše místní supermarket může doručit. Tam jsou online nakupování služby, taky.

Specializované místní prodejci mohou nabízet dodávku domácí mléčných výrobků, pečiva, a další. Zkontrolujte, zda existuje komunitou podporovaná zemědělství skupina, nebo CSA, která dodává ve vaší oblasti. Když vstoupíte CSA, budete platit poplatek za vegetačního období, pak se podíl sklizně každý týden. To by mohlo zahrnovat zeleninu, ovoce, bylinky, vejce, mléčné výrobky, maso, med, nebo řezané květiny, v závislosti na farmách strany.