Rakovina prsu: Jak si vybrat své lékaře a nemocnice

Pokud jste byl diagnostikován s rakovinou prsu, je důležité, budete mít čas se učit detaily vašeho konkrétního typu a stádiu a vybrat ten správný lékařům a nemocnicím pro vaše ošetření.

Vaše vlastní primární péče lékaře je dobrý první zdroj. Ona vám může dát doporučení. Lékař by měl vědět z vlastní zkušenosti, kdo jsou nejvhodnější specialisté na rakovinu jsou ve vaší oblasti.

Můžete také vyhledávat on-line. Podívejte se na spolehlivé webové stránky, jako jsou College of Surgeons nebo Society of Clinical Oncology. Můžete se také podívat na internetových stránkách vysokých škol, zdravotnických škol, nebo federální vlády. Hledáním, budete moci najít specialisty rakoviny a dozvědět se více o své rakovině.

Nemocnice poskytují bezplatné a důvěrné telefonické nebo internetové služby doporučení pro hledání lékaři. Dají vám informace o odborné zázemí lékaře. Pojišťovny mohou také poskytnout vám jména odborníků s rakovinou spolu s požadavky na postoupení.

Jakmile budete mít několik jmen, zjistit

Pokud nemůžete najít informace, volejte ordinaci lékaře a položit několik otázek.

Rakovina je nemoc nejlépe léčit týmem odborníků vyškolených v různých oblastech.

Lékařské onkolog dohlíží na průběh léčby rakoviny u většiny pacientů a také spravuje veškeré pacientů chemoterapie by mohla přijmout.

Operace se může provádět obecným chirurga nebo chirurgické onkolog, chirurg, který se specializuje na léčbu rakoviny, s mnoha specializací na rakovinu prsu.

Radiační onkolog bude rozvíjet svůj léčebný plán pro radioterapii, pokud je to nutné.

Tým může také zahrnovat plastické chirurgy, patologové, radiologům, odborní lékaři v porodnictví / gynekologii a dalších oblastí, onkologické sestry, lékárníci, sociální pracovníci, dietitians, a další.