přehled zánět šlach

David T. Derrer, M; dne 27. února 2016

Gardenin; Rakin; Carpentr; Čištění hous; Shovelin; Paintin; Scrubbin; tenni; gol; Skiin; Házení a pitching

Abnormální nebo špatně umístěné kostí nebo kloubů (jako je například délka rozdíly v nohou nebo artritidy v kloubu), která klade důraz na měkkých tkání struktury; Zdůrazňuje, že z jiných stavů, jako je revmatoidní artritida, dna, psoriatické artritidy, onemocnění štítné žlázy, nebo neobvyklé léky reakcí; Nadužívání nebo dělá příliš mnoho příliš brzy, když jsou šlachy nepoužívá k pohybu nebo k úkolu pořízeném. Tendinitida je běžné v “víkendových válečníků” Lidé, kteří hrají a cvičení tvrdý pouze o víkendech; Občas se infekce může způsobit tendinitis, zejména infekce z kočičí nebo psí kousnutí do ruky nebo prstu.

Tendinitida (také volal zánět šlach) je zánět nebo podráždění šlachy, tlustý kabel, který se připojuje kost svalu.

Tendinitida je nejčastěji způsobena opakovanou, menší dopad na postiženou oblast, nebo z náhlého vážnější zranění.

Existuje mnoho činností, které mohou způsobit tendinitis, včetně

Nesprávné držení těla při práci nebo doma, nebo chudý strečink nebo stabilizování před cvičení nebo sportování také zvyšuje osobní riziko. Další rizikové faktory pro zánět šlach, zahrnují

Kdokoliv může dostat tendinitis, ale to je častější u dospělých, a to zejména ve věku nad 40 let věku. Jako šlachy věku tolerují méně stresu, jsou méně pružné, a lépe se trhat.

Šlach může dojít v téměř jakékoliv oblasti těla, kde šlacha spojuje kosti do svalu. Mezi nejčastější místa jsou

Mezi příznaky patří zánět šlach

Aby nedošlo k tendinitis, zkuste tyto tipy při provádění činností

I když cvičíte, měli byste počítat mezi …

I když cvičíte, měli byste počítat mezi …

Základ Thum; Elbo; Shoulde; Ahoj; KNE; Achillovy šlachy

Bolest v místě šlachy a okolí. Bolest může postupně vybudovat nebo být náhlé a těžké, zvláště pokud jsou přítomny usazeniny vápníku; Ztráta pohybu v rameni, nazvaný “lepidlo kapsulitida” nebo zmrzlé rameno.

Vezměte to pomalu na prvním místě. Postupně vybudovat svou úroveň aktivity; Použijte omezenou sílu a omezené opakování; Zastavit, pokud nastane neobvyklá bolest. Dělat něco jiného. Zkuste to znovu později, a pokud bolest přetrvává, zastavit tuto činnost za den.