přehled pocení nebo nadměrné pocení

Hyperhidróza nebo nadměrné pocení, je běžná porucha, která produkuje velké množství neštěstí. Odhaduje se, že 2-3% z mnoha lidí na světě trpí nadměrným pocením v podpaží (axilární pocení) nebo na dlaních a chodidlech (palmoplantární pocení). Podpaží problémy obvykle začínají v pozdním dospívání, zatímco dlaň a jediným pocení často začíná dříve, kolem věku 13 (v průměru). Nezpracovaný, tyto problémy mohou pokračovat po celý život.

Pocení je trapné, že skvrny oblečení, zříceniny romantiky a komplikuje podnikání a sociální interakce. Těžké případy mohou mít vážné praktické důsledky stejně, takže je těžké pro lidi, kteří jím trpí držet pero, přilnavost vůz volant, nebo potřást rukou.

I když neurologické, endokrinní, infekční, a jiné systémové onemocnění může někdy způsobit nadměrné pocení většině případů se vyskytuje u lidí, kteří jsou jinak zdravé. Teplo a emoce mohou vyvolat nadměrné pocení v některých, ale mnoho lidí, kteří trpí nadměrné pocení potem téměř všechny své bdělém stavu, bez ohledu na jejich nálady nebo počasí.

Prostřednictvím systematického vyhodnocování příčin a spouštěčů pocení, následovaný uvážlivého, postupný přístup k léčbě, mnoho lidí s touto poruchou se mohou občas nepříjemný dosáhnout dobrých výsledků a zlepšení kvality života.

Přístup k léčbě nadměrného pocení obecně probíhá následovně

Při pravidelné antiperspiranty nedokážou léčit nadměrné pocení, většina lékařů začít tím, že doporučí hexahydrát chloridu hlinitého (Drysol), což je předpis-pevnosti verzi chlorid hlinitý. Že se aplikuje těsně před spaním 2 až 3 noci za sebou, pak se zhruba jednou za týden později k udržení zlepšení. Použití podle pokynů doctor.This léčba funguje docela dobře pro mnoho pacientů, jejichž problémem je nadměrné pocení v podpaží, ale není to dostatečné pro většinu pacientů s dlaní a jediným pocení.

Hlavním vedlejším účinkem Drysol je podráždění, které může někdy, ale ne vždy, je třeba překonat tím, zda je kůže suchá před aplikací a nechat přípravek zcela uschnout poté. Také, snižuje frekvenci použití, nebo použití protizánětlivé léky, jako jsou pleťové vody, které obsahují kortikosteroid mohou pomoci.

Maximalizovat své péče o pleť rutina vypadat teď mladší.

Vypadat dobře v každém Phot; Jak pečovat o Červené suché Ski; Překvapivé způsobů, jak snížit vráskám; Vyhnat pytle pod očima