péče o pleť dítě: Expert Q & A na vyrážky a další

 Obsah archivy po 2 letech s cílem zajistit našim čtenářům snadno najít nejvíce včasné obsah; Chcete-li zjistit nejaktuálnější informace, prosím, zadejte svou téma zájem do našeho vyhledávacího pole.

Pokyny pro dětskou péči o pleť může zdát složitý – plná doporučení o používání tohoto a vyhýbat se to. Ale péče o dětskou pokožku je ve skutečnosti není tak těžké.

Někdy se noví rodiče to přehánět s výrobky, které nejsou nezbytné pro miminka.

Chcete-li pochopit některé z nejlepších způsobů, jak pečovat o pokožku vašeho novorozence, mluvil s Jeremy F. Shapiro, MD, MPH, FAAP. Tento kalifornský pediatr a otec tří diskutovány některé z nejlepších dětských otázek pro péči o pleť slyší z nových rodičů a co doporučuje při péči o narozené ‘s hebkou kůži.

Opruzenin: Nikdy uplyne den, aniž by návštěvu úřadu nebo telefonního hovoru o opruzenin! Existuje mnoho důvodů pro opruzenin. Mezi nejčastější patří houby nebo bakterie, pooping hodně, a dietní změny v jídelníčku dítěte nebo kojící matky.

Bez ohledu na to, co je příčina jakákoli, jsem obvykle doporučují, aby rodiče přestali používat dětské ubrousky a místo vyčistit dítě, pak uschnout po každé výměně pleny používají teplovodní hadřík. Také jsem doporučujeme používat non-voňavý ochranný krém k léčbě vyrážku. V případě, že opruzenin zhorší, je důležité promluvit se svým dětským lékařem o další léčbě.

Vždycky jsem si připomenout rodičům, aby se komfort, který plenkové vyrážky bude nakonec navždy pryč, protože jeden den vaše dítě již nebude potřebovat plenky – i když to obvykle to trvá trochu času, aby se tam dostat!

Kolébka čepice: To je další častý problém péče o pleť a velmi běžnou součástí vývoje vašeho dítěte kůže. Kolébka čepice nemá velice příjemný vzhled, ale jiné, než trochu svědění, to typicky nebude obtěžovat své dítě.

Číslo 1 věc, kterou dělám pro kolébky čepici je poskytovat pocit jistoty. Kolébka čepice nakonec zmizí. Ale pokud opravdu chcete použít něco, potřete trochu olivového oleje dvakrát denně, nechat ho sedět na pár minut, pak oprášit vločky. V případě, že kolébka víčko přetrvává, může být použito velmi nízkou pevností lokální kortikosteroidy, ale rozhodně se poraďte se svým pediatrem, než jít dál.

Dětská ACN; K tomu dochází v důsledku převodu mateřských hormonů přes placentu na konci těhotenství, což zvyšuje produkci žlázy oleje na pokožce vašeho dítěte. Akné samo o sobě obvykle dochází kolem čtyři týdny života. K léčbě akné dítě, všechno, co doporučuji, je teplá voda a čistý hadřík. Stejně jako kolébky čepici, dítě akné také zmizí v čase.