noční pomočování alarmy: jak fungují, typy a další

Ačkoli mnoho malých dětí mokré jejich postele, nejvíce zastávka v době, kdy jsou 4 nebo 5. noční pomočování, který přetrvává může vést k rozpaky a škádlení vrstevníky. Pokud vaše dítě je 6 nebo 7 a stále nemůže zůstat suché přes noc, měli byste zvážit mluvit s lékařem o léčbě noční pomočování. Jedno ošetření, která pomáhá mnoho dětí je alarm noční pomočování.

Noční pomočování alarmy patří mezi nejúčinnější a nejbezpečnější léčby noční pomočování. Studie ukazují, alarm terapie je často úspěšné u dětí ve věku nad 7.

Alarmy noční pomočování, speciální čidlo vlhkosti umístěné v pyžamu dítěte spustí zvonek nebo bzučák odejít na začátku močení. Poplach je navržen tak, aby probudit dítě, aby on nebo ona může dostat do toalety a cílovou močení. V prvních několika týdnech užívání, nicméně, to je obvykle rodič, který je probuzen alarm a probudí dítě na záchod.

V případě, že alarm je používán noc a wake-up rutina pokračuje, bude vaše dítě pravděpodobně začnou probouzet k poplachu během 4 až 6 týdnů. Do 12 týdnů, vaše dítě bude pravděpodobně vstávání na jeho vlastní jít na záchod nebo držení jeho moči až do rána.

Pomoci pro vaše dítě je Eczem; Jak se ADHD to ovlivnilo váš život; Pomoc pro bříško potíží v Kids

Jakmile je vaše dítě zůstává suchá po celou noc po dobu 3 týdnů, měli byste pokračovat v používání budíku po dobu dalších 2 týdnů a pak se zastaví. Pokud vaše dítě začne znovu mokré posteli, můžete proces opakovat. Za to, že recidivy jsou neobvyklé.

Několik různých značek a odrůd alarmů noční pomočování jsou k dostání v drogeriích nebo online. Pohybují se v ceně od asi $ 50 na více než 150 $. Nepotřebujete lékařský předpis, aby si alarm noční pomočování, ale pokud váš lékař doporučí jednoho, mohou být náklady kryta pojištěním.

Ačkoli základy alarmů jsou stejné – čidlo ve spodním prádle nebo pyžama detekuje vlhkost a spustí poplach – tam jsou některé drobné rozdíly mezi jednotlivými modely.

Ve většině modelů, drát běží od senzoru k akustickým signálem, který je připojen pomocí suchého zipu na rameno pyžama dítěte. Alarm je dostatečně hlasitý, aby probudit dítě a rodič, který může vést k dítěti do koupelny a ujistit se, že změní svůj spodní prádlo před návratem do spánku.

Fakta: Dětský Oral healt; Dětské Vision Screenin; 9 Překvapivé důvodů proč si pořídit více spánku