Nejlepší vegetariánské potraviny pro chuť, bílkovin a dalších živin

Ať už jste po vegetariánská strava plný úvazek nebo na částečný úvazek, a to, zda budete jíst více vegetariánských jídel z důvodu ochrany zdraví, rozpočet, nebo z etických důvodů, pravděpodobně budete chtít vědět, které vegetariánské produkty jsou stojí za nákup. Jsem praktikující “part-time vegetarián,” takže jsem se snažil všechny druhy non-maso a alternativních masných výrobků. Některé produkty koupím znovu a znovu, zatímco pro ostatní, jeden chuť příliš mnoho.

Náhražky masa, které jsou vyrobeny nahradit nebo vypadat jako populární masných či mléčných výrobků. Produkty, jako sójové sýry a vegetariánské verze párků v rohlíku, snídaně klobásy, kuřecí nugety, mleté ​​hovězí maso, a hamburgery jsou zahrnuty v tomto seskupení; Unapologetically veganská jídla, které nejsou určeny k vypadat nebo chutná masa. Tato skupina zahrnuje zmrazené předkrmy, které jsou vybaveny tofu nebo fazole místo kuřecího nebo hovězího masa, například; Potraviny pro milovníky lakto-ovo (lakto-ovo vegetariáni jsou ti, kteří konzumují mléčné a vaječné výrobky, jakož i rostlinné potraviny). Existuje mnoho nádobí, které jsou přirozeně bezmasých, nebo mohou být vyrobeny ve verzi bezmasé. Pokrmy, jako jsou zeleninové lasagne, sýr pizza, hamburgery a vegetariánské, které obsahují sýry by se vešel do tohoto seskupení.

Vegetariánské výrobky obecně vešly do těchto kategorií

Vzpomínal na některé výrobky jsem se snažil v posledních několika letech a včetně výrobků doporučených přátelé, zde jsou některé z nejlepších-ochutnávky vegetariánské produkty, které lze nalézt v řetězcích supermarketů a speciálních trzích. Pod ním, zjistíte nějaké vegetariánské recepty použitím těchto výrobků.

Zde jsou některé oblíbené položky, které jsou k dispozici ve většině velkých obchodních řetězcích.

Morningstar Farms jídlo spouštěč. Můžete použít toto místo vařené mleté ​​hovězí maso. První tři složky uvedené na štítku jsou texturované rostlinné bílkoviny, voda a kukuřičný olej

Jak to chutná? Má mírné příjemnou chuť a zdá se, fungují nejlépe, když přidal se k smíšené misky jako chilli, enchiladas, nebo mísy; Výživa Informace: 2/3 šálku má 80 kalorií, 10 g bílkovin, 4 g sacharidů, 2,5 g tuku, 0 g nasycených tuků, 0 mg cholesterolu, 3 g vlákniny, 240 mg sodíku. Kalorií z tuku: 28%.

zdravé, chutné recepty, od a časopis dobře jíst.

Kuře, čokoláda, saláty, dezerty, polévky