Nejlepší a nejhorší občerstvení

My všichni svačinu. Ale některé občerstvení jsou lepší než ostatní, zvláště pokud jste zvládání diabetu typu 2 nebo obezity.

Ideální svačina vám dává bílkovin nebo vlákniny – nebo obojí -, které vám pomohou cítit plná, říká Gillian Culbertson, RD, certifikované diabetes pedagog na Cleveland Clinic.

To by vám měl poskytnout dostatek energie, aniž by příliš mnoho kalorií. Usilovat o 100 až 150 kalorií pro ženy a asi 200 kalorií pro muže, s 15 až 20 gramů bílkovin.

“Zdržet se snacků, které jsou bohaté na cukry a rafinovaných sacharidů, protože, jak mohou zvýšit hladinu cukru v krvi,” říká David Grotto, RD, autor z nejlepších věcí, můžete jíst. Ve skutečnosti je to dobrý nápad, aby zůstali daleko od jakéhokoli druhu cukrů.

Existuje mnoho dobrých možností. Začněte s těmito inteligentními občerstvení.

Ideální svačina poskytuje protein nebo vlákno – nebo obojí -, aby se cítíte plná. – Gillian Culbertson, RD

Můžete snadno proměnit konzervy fazole v plechovce (například fazole, tmavě fazole a cizrna, také volal cizrny), do levným, občerstvení protein-balené.

“Kombinace vlákniny a bílkovin v bobů bylo prokázáno, že pomůže udržet hladinu cukru v krvi pod kontrolou,” říká Grotto. “A fazole jsou nedílnou součástí DASH dieta, která je nejúčinnější přístup k zastavení [vysoký krevní tlak].”

Ať je to: Dejte 1/4 šálku s nízkým obsahem sodíku fazole a 2 unce nízkým obsahem sodíku kuřecího vývaru do kuchyňského robotu vytvořit zdravé a uspokojující fazole dip, říká Grotto. Užijte si s 1/2 šálku surovin, křupavé zeleniny, jako je celer, mrkev, nebo červené papriky.

Výživa info: Částky uvedené výše vytvořit jednu porci, s asi 85 kalorií, 0,2 g tuku a 11 gramů sacharidů.

Kdo říká, že ovesné vločky je jen na snídani? Oves je velmi vysoký obsah rozpustné vlákniny, což je nutností pro lidi s cukrovkou a srdečními chorobami, říká Grotto.

Nedávná studie zjistila, že potraviny s vysokým obsahem vlákniny jsou spojeny s nižší šance diabetu typu 2, onemocnění srdce, a přibývání na váze.

zdravé, chutné recepty, od a časopis dobře jíst.

I když cvičíte, měli byste počítat mezi …