močového měchýře rakovinou léky

Léky mohou být použity pro řízení růstu nádorových buněk, močového měchýře a ke zmírnění příznaků. Tyto léky mohou být přijata ústy, vstříknut do žíly (intravenózní, nebo IV), nebo dodávány přímo do močového měchýře pomocí katetru.

Vedlejší účinky chemoterapie může zahrnovat

Někteří lidé mohou potřebovat léky, které potlačují nevolnost a zvracení.

Vedlejší účinky imunoterapie se liší v závislosti na léku. Bacillus Calmette-Guerin (BCG) je druh bakterií v souvislosti s bakterií, které způsobují tuberkulózu (TB). BCG je používán v TBC vakcíny. Také, BCG je umístěn do močového měchýře k léčbě rakoviny močového měchýře. S BCG, vedlejší účinky mohou zahrnovat

Chemoterapie používá léky, které ničí rakovinné buňky; Imunoterapie Imunoterapie, také volal biologická léčba využívá léky, které způsobí, že vaše tělo je imunitní systém k útoku na rakovinné buňky v močovém měchýři. To se nejčastěji používá pro rakovinu močového měchýře v časném stadiu. To může být také použita po transuretrální resekci (TUR), které pomohou udržet rakoviny od příchodu zpět.

Gemcitabin a cisplati; MVAC, kombinace metotrexát, vinblastin, doxorubicin a cisplati; Mitomycin, které mohou být použity, které pomohou udržet rakoviny z vracejí

Nechutenství, nevolnost nebo zvracení; Průjem; Ztráta vlasů; Ústech boláky; Zvýšené riziko nákazy; peeling kůže nebo vyrážka z mitomycinu.

Bacillus Calmette-Guerin (BCG; interferon

Horečka; Bolest kloubů; Zánět prostaty; Šířeny tuberkulóza.