miminko etiketa: baby dárky, sprchové hry a další

 Obsah archivy po 2 letech s cílem zajistit našim čtenářům snadno najít nejvíce včasné obsah; Chcete-li zjistit nejaktuálnější informace, prosím, zadejte svou téma zájem do našeho vyhledávacího pole.

Nejvíce nepříjemné miminko Tina Haller vzpomíná navštěvovat byl jedním hostitelem nastávající matky matkou.

Bylo zřejmé, že BE máma-to-nechtěl hrát miminko hry a Pořád opakovala, “řekl jsem mámě Nechtěl jsem to,” říká Haller, matka v Nevada City, Kalifornie. ” byla to špatná forma. To dělalo všichni tam nebyl bavit, protože ona nebyla baví.

Dítě sprchy mají za sebou dlouhou cestu od dob povinných tipovací hry, modré nebo růžové balónky a seznamy hodnocení ženy-jediný. Podle nakonec vše Dětská kniha, Sabrina Hill a Joni Russell, dnešní slavnosti se pohybují od “Idol” -themed událostí Super “řvát” V neděli sprchy ke kanceláři “laptopy” stran (kde říká Hill, “každý má fantazie chutí do svých káva a čipy v $ 5 pro dar “).

Se všemi novými možnostmi, aby se vešly různé chutě, rozpočty a životní styl, může nastávající matka očekávat, že někteří říkají, že v její vlastní sprchou? A je tu způsob, jak nechat hostitelka vědět, co byste chtěli, aniž by byl hrubý nebo bolí své pocity?

Ne každý souhlasí s tím, že matko nebo rodiče-k-být měl promluvit svou mysl o své dítě sprchy. Někteří odborníci a maminky mají pocit, že je jen v pořádku v případě, že hostitel nebo hostitelka zeptá, co byste lik; jiní si myslí, byste neměli ani být položeny.

Je to nevhodné, “říká Hill, který také provozuje plánovací službu událostí v Kalifornii s Russellem.” To by mělo být vše řízen hostitele nebo hostitelky.

Cítíme sprcha je dar, “dodává Russell.” Stalo se jako možnost získávání finančních prostředků, kde maminky si myslí, že nárok na to určitým způsobem. Ale skutečný účel miminko je budování komunity.

Amanda McKinley, editor a blogger v těhotenství a novorozence, nesouhlasí. “Je to určitě v pořádku očekávat sprchu chcete,” říká. “Většina žen má jen jedno opravdu velké miminko. Vy nechcete narazit jako agresivní nebo nevděční hostesky, samozřejmě, ale pokud to bude ve směru, který dělá vám to nepříjemné, nebo nešťastný, je nejlepší promluvit.