kromě lehké jídlo se sbalí: 22 zdravých hlad

Spotřebitelé se obracejí na 100 kalorické lehké jídlo se sbalí – sušenek, sušenky, chipsy a další – v rekordním počtu. Je zřejmé, že mnoho vidět tyto pohodlné malé tašky jsou skvělý způsob, jak ovládat kalorií a odradit je od leštění off celé pytle méně than- zdravé svačiny.

Ale tato nová kategorie potravin – která odešla z milionu $ 0 až $ 150 ve tržeb za méně než dva roky – Opravdu nejlepší volbou pro ty, kteří se snaží jíst zdravé svačiny a kontrolovat váhu? položil otázku na několika dietitians.

100-kalorické balení fungují nejlépe, pokud jde o potraviny, bychom se měli těšit v omezeném množství, říká publicista zdraví Carolyn O’Neil, RD.

Snack jako oříšky je ideální pro 100-kalorické balení, protože spousta lidí tendenci bezhlavě jíst větší porce, “říká O’Neil.” A i když oříšky jsou bohaté na živiny, mohly by přispět příliš mnoho kalorií v případě, že balení nebyli část řízené.

To platí i pro sladkosti, které jsou slabost pro mnoho dieters. Sladké dobroty jako 100 kalorií zmrzlinových barů a sušenky jsou skvělý způsob, jak mít svůj koláč a sníst ho příliš – tak dlouho, jak se můžete zastavit u jednoho.

“Podporuji 100 kalorií obaly na pomoc s kontrolou porce, ale pokud spotřebitelé si myslím, že je v pořádku jíst více než jeden, to neguje výhody,” říká Milton Stokes, MPH, RD, vedoucí nutriční terapeut v St. Barnabus nemocnice v Bronxu , New York.

Stokes říká, že obalů položky v menších nádobách může pomoci kontrolovat bezduché přejídání.

Studie ukazují, že čím větší je kontejner, tím více lidé jedí, “říká Stokes.” A tak zmenšením velikosti desek, tašek a obalů, měl by nám pomoci snížit množství jíme.

Mluvčí dietetická asociace Marisa Moore, RD, líbí 100 kalorické výrobky pro kontrolní část, pohodlí a schopnost uspokojit chuť na sladké. Ale protože mnoho z těchto občerstvení nedostatek vlákniny, říká, že nebude zahánět hlad po dlouhé.

“100-kalorické občerstvení postrádají výdrž, a v důsledku může vést k předčasnému hlad a vyšší příjem kalorií na konci,” říká.

Raději vidět lidé rozhodnou, že občerstvení poskytovat potřebné živiny a zároveň krotit hlad. Například, jak říká, “za pouhých 160 kalorií, porce mandlí je uspokojující a poskytuje srdce -. Zdravé tuky, vlákninu, vápník a”

zdravé, chutné recepty, od a časopis dobře jíst.

Kuře, čokoláda, saláty, dezerty, polévky