křeče močového měchýře: příčiny a léčba

Inkontinenční / OAB Trends

Je pravděpodobné, že všichni jsme překročili naše nohy jednou nebo dvakrát v naději, že ho na nejbližší toaletu včas. Ale je tu velký rozdíl mezi tím jít, a vždycky pocit, že budete muset jít. Pro ty, kteří žijí s křečemi močového měchýře, ten pocit je bolestná realita, která může vést k trapné smáčedla nehodám a nežádoucí posun v životním stylu. Nicméně, existuje řada možností léčby jsou k dispozici pro řízení příznaky. Zde je to, co potřebujete vědět o křeče močového měchýře, z příčin toho, co můžete udělat pro zmírnění bolesti.

Za normálních okolností, močový měchýř opatrně naplní močí a pomalu uvědomovat potřebu močit. Tento pocit je vaše narážka začít hledat koupelny.

Ale u lidí, kteří mají křeče močového měchýře, pocit dochází náhle a často vážně. Křeč sám je náhlý, nedobrovolné mačkání svalu. Křeč močového měchýře, nebo “kontrakce detruzoru,” nastává, když svalu močového měchýře ždímá náhle bez varování, což naléhavou potřebu uvolnění moči. Křeč lze vynutit moč z močového měchýře, což způsobuje prosakování. Když se to stane, stav se nazývá urgentní inkontinence nebo hyperaktivní močový měchýř.

Lidé, kteří měli takové křeče popsat jako křeče bolest a někdy jako pálení. Některé ženy s těžkým křeče močového měchýře ve srovnání svalové kontrakce k vážným menstruační křeče a dokonce i porodní bolesti zkušený během porodu.

Každý, kdo v každém věku může mít křeče močového měchýře. U dětí, křeče močového měchýře (nazývané také dětské nestabilní měchýř nebo bez zábran močového měchýře), jsou hlavní příčinou denní inkontinencí.

Nicméně, je více pravděpodobné, že křeče močového měchýře s únikem moči, pokud vás

Existuje celá řada různých příčin křeče močového měchýře. Křeče Bolest může být způsobeno něco tak jednoduchého jako svého jídelníčku či léky, které užíváte, nebo by to mohlo být spojeno se změnami krevního zásobení a funkci nervů ovládajících močový měchýř.