kontrola močového měchýře produkty: vložky, podložky, jednorázové spodní prádlo, a další

Inkontinenční / OAB Trends

Budete smát a pak unikat. Nebo kýchání a pak kličkovat. Možná jste jen ztratit všechno.

Když máte potíže ovládající močový měchýř, nikdy nevíte, kdy budete cítit náhlou nekontrolovatelné nutkání jít. Můžete se dostat do bodu, kdy mohou objednat celý svůj život kolem dostupnosti koupelny. Strach z unikající při nákupech nebo s přáteli může být dost nepříjemné, aby se vám zůstat doma; Problémy s ovládacím močový měchýř jsou něco, co většina lidí se zdráhají mluvit o tom, a to i se svým lékařem. Přesto mají, že diskuse vám pomůže najít řešení …

Vložky, podložky, jednorázové spodní prádlo a spodní prádlo pro opakované použití absorbovat vlhkost. Výrobky pro řídicí inkontinence “úlovek” úniků a vytáhnout vlhkost od pokožky. Který vám umožní jít delší mezi změnami.

Všechny přípravky na ochranu inkontinence produkty mají “nasycení” bod – mohou držet jen tolik tekutiny – ale produkty neabsorbují stejným tempem. Někdy rozdíl může být dramatický. Neexistuje žádná norma pro pojmy jako “plus” nebo “ultra Plus”, takže vyzkoušet různé značky najít to, co funguje pro vás nejlepší.

Mnoho jednorázové podložky, vložky a spodní prádlo mají nepromokavou podložku. To pomáhá zabránit přetečení od dosažení vaše oblečení. Nejnovějším izolační systém používá “prodyšný” plastovou fólii, která pomáhá snižovat podráždění pokožky spojené s některými nepromokavé obložení.

Podložky a vložky přicházejí v různých tvarech a velikostech. Který usnadňuje najít ten správný fit pro váš tvar těla a životní styl.

Vložky jsou obecně širší a delší než polštářky a nabízejí lepší “front-to-back” ochranu. Polštářky jsou obvykle zakřivené. Mnohé obsahují pružné po stranách ke kolébce své tělo a pomůže udržet úniky z válcování přes okraj.

K dispozici je také celá řada jednorázových spodního prádla s vestavěnou ochranu – a to nejen v rozkroku, ale v celém oděvu. Styly se pohybují od pull-ons s pružným nohou a pasu připomínající tradiční látkový kalhotky na spodním prádle, který zasahuje na suchý zip nebo lepící kartách pro vlastní fit. Můžete také najít otevřené oboustranné “tanga” kalhotky ve stylu držely pohromadě řemínky v přední a zadní, že zbytek v horní části kyčelní kosti.

Stráže jsou polštářky určené kolem anatomii člověka a opotřebené uvnitř pravidelného spodního prádla. Jsou drženy na místě pomocí lepící jazýčky lisovaných proti tkaniny. S variací nazývaném “odkapávací kolektoru,” penis je umístěna uvnitř ochranného, ​​absorpční pytel, který pohlcuje tok moče.