kojenecké ekzémy příznaky, příčiny, ošetření, krémy a další

Dítě ekzém může vypadat trochu děsivé, když červené, křupavé skvrny objeví na pokožce vašeho dítěte, často během několika prvních měsíců.

Zatím, dítě ekzém není jen obyčejný, to je také velmi léčitelné, a mnohé děti ji vyrůst. Není si jistý, jestli svědící, podrážděné vyrážka vaše dítě je ekzém? Tyto otázky a odpovědi vám může pomoci pochopit, co hledat.

Dítě ekzém (také nazývaný kojenec ekzém nebo atopická dermatitida), se objeví v asi 10% až 15% dětí. To se ukáže jako skvrny červené nebo suchou pokožku. Kůže je téměř vždy svědění, suché a drsné.

Přestože se může zdát téměř kdekoliv na těle dítěte, ekzém nejčastěji vyskytuje na dětském tvářích a na kloubech rukou a nohou.

Ochrana dítě z Infectio; Baby Vision: Co vaše dítě See; Pomoc pro Baby Ekzémy Váš

Kojenecký ekzém lze snadno zaměnit s kolébky čepici, další výrazně méně červená, šupinatá vyrážka dětství. Kolébka čepice obvykle uklidí o 8 měsíců a obvykle se objeví na pokožce hlavy, strany nosu, očních víček a obočí, a za ušima.

Ekzém je způsobeno, když tělo dělá příliš málo ceramidy. Ceramidy jsou tukových buněk, které pomáhají poskytnout bariérovou ochranu kůže. Pokud nemáte dost z nich bude pokožka ztrácí vodu a stávají se velmi suchý.

Dědičnost je významným faktorem v tom, zda dítě dostane ekzém. Pokud máma nebo táta mají ekzém, dítě je mnohem větší pravděpodobnost, že jeho rozvoji, taky.

Vady v kožní bariéry, což umožňuje vlhkost ven a bakterie v, může být také faktorem.

Naštěstí většina dětí přerůst svědění podráždění ekzém před školního věku.

Malý počet dětí bude mít ekzém do dospělosti. Remise se stávají a může trvat několik let, i když je tendence mít suchou kůži často přetrvává.

Časné příznaky sluchu Los; Chraňte své děti: Get Your Shot; Bakterie v mateřských školkách: Otázky pro

Co se spustí jeden ekzém kojenecké nebude spouštět další je. Přesto existují některé společné ekzém spouští, aby se zabránilo, včetně