kojenecká výživa a krmení z láhve: na co se zaměřit

Sója? Plnotučné mléko? Hypoalergenní? Většina velkých supermarketů obsahují matoucí škálu možností dětské výživy. Některé kojenecká výživa jsou železo fortifie; jiní obsahují mastné kyseliny DHA a ARA. Některé z nich jsou na bázi sóji nebo mil kravského; jiní jsou určeny pro děti s nesnášenlivostí laktózy. Některé z nich jsou dokonce s nízkým obsahem sodíku.

Ačkoli mateřské mléko nabízí novorozenců všechny živiny, které potřebují, a ne každá maminka silách, nebo rozhodne kojit. A maminky, kteří kojit mohou zjistit, že se doplňuje s kojenecké výživy je praktická alternativa v případě, že se vrátit do práce, nebo když někdo krmí dítě.

Komerčně připravené dětské formule jsou FDA-regulované poskytnout miminka všechny živiny, které potřebují. Přicházejí ve třech hlavních formách

Tři formy obecného vzorce – prášky, koncentrátů, a je připraven k použití – jsou založeny na různých složkách

Ochrana dítě z Infectio; Baby Vision: Co vaše dítě See; Pomoc pro Baby Ekzémy Váš

Vyrobeno z kravského mléka, rostlinné oleje (pro tukových kalorií), vitamíny, minerály a – a obvykle železo-obohacený (podle doporučení Academy of Pediatrics) – formule na bázi mléka jsou vhodné pro zdravé, donošených dětí.

Vyrobeno s sójové bílkoviny, rostlinné oleje, kukuřičného sirupu a / nebo sacharózy (sacharidů), a někdy železa, jsou tyto vzorce jsou dobré pro děti s nesnášenlivostí laktózy, kteří nemohou užívat formule na bázi mléka, nebo ti, kteří mají alergii na celý proteinu v kravském mléce, nebo jsou na bázi vegetariánskou dietu. Soy kojenecká výživa se nedoporučují pro low-birth- hmotností nebo předčasně narozené děti. Mějte na paměti, že mohou existovat jistá zkřížená reaktivita mezi sóji a mléčné výživy, a to zejména v případě, že dítě je alergický formule na bázi mléka.

Speciální dětské formule

To je velká kategorie, který zahrnuje celou řadu produktů – kojenecké výživy pro nízkou porodní hmotností dětí, nízkým obsahem sodíku výživy pro kojence, kteří potřebují omezeným příjmem soli, a “predigested” bílkovinných vzorců pro děti, které netolerují nebo mají alergii na celé proteiny v kravském mléce a mléčných vzorců.

Kojenecká výživa obohacené o DHA a ARA omega mastných kyselin z řas také našly cestu do zaplněném dětské výživy uličky. Tyto mastné kyseliny se objeví na pomoc mozku a nervového vývoje dítěte a zlepšují vidění.

Časné příznaky sluchu Los; Chraňte své děti: Get Your Shot; Bakterie v mateřských školkách: Otázky pro