karmustin implantát

Tato stránka obsahuje stručné informace o karmustin implantátu a sbírka spojení na více informací o používání tohoto léku, výsledků výzkumu a probíhajících klinických studií.

Karmustin implantát je schválen k léčbě

Karmustin implantát je forma karmustin obsažené v plátku. Oplatka má povlak, který se rozpouští pomalu a uvolňuje karmustin přímo do oblasti, kde byl odstraněn nádor. Mozkových nádorů, tato forma může fungovat lépe než jiné formy karmustin a mají méně vedlejších účinků. Karmustin je k dispozici také v non-waferů formě. Další informace naleznete v Drug Souhrnné informace pro karmustin.

Definice z drogové Dictionary – Detailní vědecká definice a další jména pro tuto drogu.

Karmustin Implant – shrnutí laickou jazyk důležitých informací o této drogy, která může zahrnovat následující

Drogy jsou často studovány zjistit, zda mohou pomoci léčit nebo předcházet jiné než ty, které jsou schváleny pro podmínky. Tento pacient informační list platí pouze pro schválené použití léku. Nicméně, mnoho informací se může vztahovat i na neschválené použití, které jsou studovány.

Najít klinických studiích polifeprosan 20. S karmustin implantát – Zkontrolujte, zda pokusů ze seznamu onkologických klinických studií nyní přijímá pacienty.

Důležité: Informace o lék na této stránce má být vzdělávací. To není náhradou za lékařskou pomoc. Tyto informace nemusí týkat všech možných použití, akce, interakce, nebo nežádoucí účinky tohoto léku, nebo bezpečnostní opatření, která mají být přijata, zatímco jeho používání. Poraďte se se svým ošetřujícím lékařem pro více informací o konkrétní zdravotní stav a užívání této drogy.