home tipy Alzheimerova: řidičský, chování, problémy s pamětí, deprese a další

Většina lidí, kteří mají Alzheimerovu chorobu jsou v domácí péči o rodinné příslušníky a přátele. Péče o někoho s nemocí může být fyzicky a psychicky vyčerpávající, ale existují způsoby, aby bylo jednodušší.

Jedním z klíčů k úspěšné domácí péče je vzdělávat sami. Můžete si udělat hodně, aby co nejvíce z dané osoby zbývajících schopností zvládat problémy, které se vyvíjejí, a zlepšit kvalitu svého života, stejně jako své vlastní. Také si pamatuji, že poskytování péče může být pozitivní zkušenost pro vás a osoba, o které pečujete.

Práce s týmem zdravotníků do

Tým může také pomoci naučit se zvládat problémy s chováním. Například se můžete dozvědět způsoby, jak

Pečovatelé by si měl uvědomit usilovat o podporu z jiných rodinou a přáteli. Skupiny takový jako asociace Alzheimerova demence a advokacii a podpůrné sítě může poskytovat nejen vzdělávací materiály, ale také informace o podpůrných skupin a služby. Pro více informací, pečovatel tipy.

Učinit rozhodnutí o řízení; Ujistěte se, že váš domov je bezpečný; Udržujte osobu jíst dobře; Správa problémy se spánkem; Správa močového měchýře a kontrolní střevní problémy.

Aby co nejvíce zbývajících schopností. Posílit a podpořit úsilí osoby do zůstat nezávislý, i když úkoly trvat delší dobu, nebo nejsou provedena dokonale; Pomoci osobě nedošlo k záměně; Pochopit změny chování; Správa neklid; Správa putování; Jasně komunikovat.