hněv řízení

Anger je velmi silná emoce, která může pramenit z pocitu frustrace, bolesti, zlosti, nebo zklamání. To je normální lidský cit, který se může pohybovat od mírné podráždění silnému vztek.

Hněv může být škodlivé nebo užitečná, v závislosti na tom, jak je vyjádřen. Vědět, jak rozpoznat a vyjádřit zlost ve vhodných způsobů, jak může pomoci lidem k dosažení cílů, zvládnout mimořádné události, a řešit problémy. Nicméně, mohou nastat problémy, když lidé nedokáží uvědomit a pochopit svůj hněv.

Pokud plánujete navštívit svého lékaře o depresi, je zde informace o druzích zkoušek Váš lékař může žádat. Za prvé, mějte na paměti, že ne každý test je “test deprese.” Některé testy se nepoužívají k diagnostice klinickou depresi, ale spíše vyloučit jiné vážné zdravotní potíže, které mohou způsobit podobné příznaky; Ve většině případů bude lékař provést fyzickou zkoušku a požádat o konkrétní laboratorní testy, aby se ujistil vaše příznaky deprese nesouvisí s podmínkou, jako je štítné žlázy …

Potlačeny, nevyjádřený hněv může být příčinou úzkosti a deprese. Anger, která není vhodně vyjádřena může narušit vztahy, ovlivňují myšlení a chování vzory a vytvářet různé fyzické problémy. Chronické (dlouhodobé) hněv bylo spojeno s rozvojem zdravotních problémů, jako je vysoký krevní tlak, srdeční problémy, bolesti hlavy, poruchy kožní a zažívací problémy. Kromě toho špatně řízena hněv může být spojeno s problémy, jako je alkohol a zneužívání návykových látek, kriminalita, emocionální a fyzické zneužívání a další násilné chování.

to nový e-mailový sérii na diagnostiku, léčbu a žít s záchvatovité přejídání