dítě cizinec úzkost: pomáhá dítě přijímat nové lidi

Doby, kdy vaše dítě používá k přitulit v jen asi každý paže se končí – přivítání cizince úzkosti.

Můžete pomoci vaše dítě dostat se pohodlně na návštěvě u příbuzných a novými ošetřovateli – to může jen vyžadovat trochu trpělivosti.

Vývoj Tento týden vašeho dítěte

Dítě se učí lépe využít ruce – kroucení, štípání a tahání – a ona bude milovat hračky, které jí umožňují rozvíjet tyto dovednosti.

Mají nová chůva přijde brzy. Tímto způsobem můžete hrát spolu a dát svůj čas dítě zahřát na pečovatele předtím, než vám dojdou; Buď přátelský. Vaše dítě bude sledovat, že narážky, takže ukázat jí, že se vám líbí a věřit novou osobu; Nenechte vytáhnout svůj odchod. I když vaše dítě bude pravděpodobně plakat, když necháte přesvědčit vás k pobytu, když jste pryč, že bude brzy vzdát a začít hrát s portrétovaného, ​​prodlužuje svou sbohem učiní ji ještě rozrušený pouze; Nevzdávejte to. Nezapomeňte, že to může trvat vaše dítě nějaký čas, aby se přizpůsobily novým nastavením pro péči o děti. Takže v případě, že první týden je kamenitá, dočkat, až uvidím, zda se vyhlazuje.

Jen nezapomeňte, bezpečnost na prvním místě: Ujistěte se, že vše, co může přijít od sebe nemá díly, které představují nebezpečí zadušení.

Můžete si všimnout tyto rostoucí známky ruky a prstů rozvoj

Dalo by se uvažovat o tom,

Místo toho, hrabání v objektů pomocí rukou, jako dráp, může být vaše dítě začíná rozvíjet klešťový uchopit a používat její palec a ukazováček (nebo možná prostřední prst) k vyzvednutí malé objekty; Ona může být schopen sama nakrmit! Poté, co ona má svůj klešťový uchopení v místě, ona může být schopen začít jíst prst potraviny, jako jsou obiloviny a kostičky ovoce; Jste neustále načítání své hračky. Vaše dítě se naučil nejen k vyzvednutí věci, ale otevřít prsty úmyslně a pustit objektů – a mohou je dokonce vyhodit.

Co je třeba hrát se svým dítětem. Peekaboo je ideální v tomto věku, protože ona může nyní být vědomi trvalosti objektu – si uvědomí, že předměty existují, i když ona nemůže vidět – tak schovává a odhalující hračky a vaše tvář bude zábava pro ni; Kolik jí rozumí. Zatímco ona nemusí říkat její první slova až 12 měsíců, měla by být schopna pochopit jednoduchý jazyk dříve, než to, a mohou vypadat u toho, když se zeptáte: “Kde je táta €?; Znaková řeč. Vzhledem k tomu, vaše dítě ví, co chce, ale ještě nemůže říci to, začínají učit své znamení pro slova jako “mléko”, “hotovo” a “více” může odstranit nějaké frustrace pro vás oba.

Ochrana dítě z Infectio; Baby Vision: Co vaše dítě See; Pomoc pro Baby Ekzémy Váš

Časné příznaky sluchu Los; Chraňte své děti: Get Your Shot; Bakterie v mateřských školkách: Otázky pro