diagnostika

Úvod

Informace pro výzkumné pracovníky

Jako infekční nemoci i nadále brát svou daň na celém světě, existuje naléhavá potřeba pro rychlé, vysoce citlivé a specifické klinické diagnostice, které jsou snadno použitelné, nákladově efektivní a může diagnostikovat jedinců infikovaných patogeny nebo vystaveny toxinům.

Přesné diagnózy jsou nezbytné pro laboratoře veřejného zdraví, porodnice založené na klinických laboratořích a point-of-care nastavení, aby bylo možné zahájit vhodnou léčbu. Lékařské diagnostice, které se rychle identifikovat infekce jsou s vysokou prioritou, stejně jako diagnostické nástroje pro určení drog citlivost a zjišťují širokou škálu infekčních agens v klinických vzorcích.

theernment přijímá diagnostika žádosti o grant podané prostřednictvím dvou základních typů možnostech financování, výzkum zahájených možnostech financování a žádostí předložených v reakci na žádosti o použití (RFA) oznámení.

Existuje celá řada Parent oznámení Žadatelé mohou používat k předložení svých výzkumných projektů zahájeno včetně kódů činností R01, R03, R21, stejně jako možností financování pro malé podniky (viz níže). Každý rodič Oznámení má tři termíny účtenky za rok.

Kromě investigátory zahájena možnostech financování, theernment pravidelně vydává žádosti o použití (RFA) oznámení stimulovat cílený výzkum vyžádáním žádostí o grant v dobře definované vědecké oblasti, jako je rozvoj diagnostiky. Na rozdíl od mateřské společnosti oznámení, RFA mají jediné datum pokladní doklad a jaké finanční prostředky vyčleněné a počet ocenění, které by mohly být provedeny.

theernment také podporuje diagnostiku výzkum prováděný malými podniky prostřednictvím grantů přidělovaných prostřednictvím následujících Small Business Innovation Research (SBIR) a technologie Small Business převod (STTR) financování příležitostí

Máte-li obecné otázky týkající se některý z těchto příležitostí diagnostika financování, obraťte se na Dr. Maria Giovanni nebo Eun Lee Mi.

Pro kompletní seznam theernment možnostech financování naleznete financování výzkumu.