Cvičení pro zdravé kosti

Proč cvičení?

Vital v každém věku pro zdravé kosti, cvičení je důležité pro léčbu a prevenci osteoporózy. Nejenže vykonávat zlepšit své zdraví kostí, ale také zvyšuje svalovou sílu, koordinaci a rovnováhu, a to vede k lepší celkové zdraví.

Stejně jako sval, kost je živou tkáň, která reaguje na cvičení tím, že se silnější. Mladé ženy a muži, kteří pravidelně cvičit obecně dosáhnout větší vrchol kostní hmoty (hustoty kostní maximum a pevnost) než ti, kteří nemají. Pro většinu lidí kostní hmoty vrcholů v průběhu třetí dekádě života. Po uplynutí této doby, můžeme začít ztrácet kostní hmotu. Ženy a muži starší 20 let může pomoci zabránit úbytku kostní hmoty s pravidelným cvičením. Cvičení nám umožňuje udržovat svalovou sílu, koordinaci a rovnováhu, což pomáhá předcházet pádům a příbuzné fraktury. To je důležité zejména pro starší dospělé a lidi, kteří byli diagnostikováni s osteoporózou.

Nejlepší cvičení pro vaše kosti je druh nosná, což vás nutí pracovat proti gravitaci. Některé příklady nosných cvičení zahrnuje silový trénink, pěší turistika, jogging, chůzi do schodů, tenis a tanec. Příklady cvičení, které nejsou nosných patří plavání a jízda na kole. Ačkoliv tyto aktivity pomáhají budovat a udržovat silné svaly a mají vynikající kardiovaskulární výhody, nejsou nejlepší způsob, jak uplatnit své kosti.

Máte-li zdravotní problémy-, jako je srdeční potíže, vysoký krevní tlak, cukrovka, obezita nebo-nebo jste-li věku 40 a více let, poraďte se se svým lékařem dříve, než začnete pravidelný cvičební program.

Podle generála chirurga, optimální cílem je alespoň 30 minut fyzické aktivity na většinu dní, pokud možno denně.

Poslouchat své tělo. Při spuštění cvičením, můžete mít nějaké bolesti svalů a nepohodlí na začátku, ale to by nemělo být bolestivé nebo trvat déle než 48 hodin. Pokud k tomu dojde, může být příliš tvrdě pracuje a je třeba polevit. Přestat vykonávat, pokud máte nějaké bolesti na hrudi nebo nepříjemné pocity, a navštivte svého lékaře před dalším cvičení zasedání.

Pokud máte osteoporózu, zeptejte se svého lékaře, jaké činnosti jsou bezpečné pro vás. Pokud máte nízkou kostní hmotu, odborníci doporučují, aby chránit vaše páteř tím, že zamezují cvičení nebo činností, které Flex, ohnutý nebo zkroucený ji. Kromě toho byste se měli vyhnout vysokým nárazu výkon, aby se snížilo riziko zlomení kosti. Můžete také chtít konzultovat s odborníkem cvičení naučit správné průběh aktivity, jak protáhnout a posílit svaly bezpečně, a jak opravit špatné držení těla návyky. Cvičení specialista by měl mít vysokoškolské vzdělání v oboru fyziologie cvičení, tělesné výchovy, fyzikální terapie, nebo podobného oboru. Ujistěte se, že se zeptat, jestli on nebo ona je obeznámen se zvláštními potřebami lidí trpících osteoporózou.

Pamatujte si, že cvičení je pouze jednou součástí prevence osteoporózy nebo v léčebném programu. Stejně jako strava bohatá na vápník a vitamín D, cvičení pomáhá posilovat kosti v každém věku. Ale správné cvičení a dieta nemusí stačit k zastavení úbytku kostní hmoty způsobené zdravotními stavy, menopauza, nebo životním stylem, jako je užívání tabáku a nadměrné konzumace alkoholu. Je důležité mluvit s lékařem o své zdraví kostí. Diskutujte o tom, zda by mohl být kandidátem na testu kostní hustoty. Pokud jste diagnostikován s nízkou hodnotou kostní hmoty, ptát, co léky mohou pomoci udržet vaše kosti silné.

Osteoporóza a příbuzné nemoci kostí ~; Národní informační centrum uznává pomoc ze strany National Osteoporosis Foundation při přípravě této publikace.

Tato publikace obsahuje informace o léky používané k léčbě zdravotního stavu se zde hovoří. Když byla tato publikace vyvinut, která je součástí jsme (přesné) informace nejvíce up-to-data k dispozici. Občas se objeví nové informace o léku se uvolní.

Drogy @ ataccessdata./scripts/cder/drugsat. Drogy @ se o; prohledávat katalog produktů schválenou organizací drog.

theernment Pub. No. 15-7879-E

2 AMS kruh; Bethesda, MD 20892-3676; Telefon: 202-223-0344; 800-624-Bone (2663); TTY: 202-466-4315; Fax: 202-293-2356; E-mail: theernmentBoneInfo@mail.theernment; bones.theernment

Pokud potřebujete více informací o dostupných zdrojích ve vašem jazyce nebo v jiném jazyce, obraťte se na theernment osteoporózy a souvisejících kostních onemocnění ~ Národní informační centrum v theernmentBoneInfo@mail.theernment~~pobj.

Theernment Osteoporóza a souvisejících kostních onemocnění ~ Národní informační centrum poskytuje pacientům, zdravotníkům a veřejnost s důležitým odkazem ke zdrojům a informacím o metabolických kostních onemocnění. Posláním theernment ORBD ~ NRC je rozšířit povědomí a zlepšit znalosti a povědomí o prevenci, včasné rozpoznání a léčbu těchto onemocnění, stejně jako strategie pro vyrovnání se s nimi.

Theernment Osteoporóza a souvisejících kostních onemocnění ~ National Resource Center je podporován National Institute of Arthritis and pohybového aparátu a kožních nemocí za přispění

(Theernment) je součástí americkým ministerstvem zdravotnictví a sociálních služeb (HHS).

Většina našich kostí publikací jsou k dispozici pouze on-line. Některé z nich jsou k dispozici v tištěné podobě. Chtěli byste si objednat publikace o onemocnění kostí, které mají být zaslán na vás ?; Navštivte náš online objednávkový formulář.

Nejlepší Bone Stavební Cvičení

cvičení Tipy

Kompletní program Osteoporóza

Pro vaši informaci