CeraLyte 70

Tento přípravek je dostupný bez lékařského předpisu, ale lékař může mít speciální instrukce o správném zacházení a dávky pro vás nebo vaše dítě.

Používá pro CeraLyte 70

Informujte svého lékaře, pokud jste někdy měl nějaké neobvyklé nebo alergické reakce na léky v této skupině nebo žádnými jinými léky. Také informujte svého zdravotníka, pokud máte nějaké jiné typy alergií, například na potraviny, barviva, konzervační látky, nebo zvířata. Pro non-předpis produkty, číst Etiketa nebo příbalový přísady opatrně.

Tento přípravek byl testován u dětí a v účinných dávkách, se zdá být bezpečná a účinná u dětí. Tento přípravek nebyl testován u předčasně narozených dětí.

Tento přípravek byl testován a bylo prokázáno, že je dobře snášen starších lidí.

Sacharidů a elektrolytů řešení nebylo prokázáno, že způsobují vrozené vady nebo jiné problémy u lidí.

Tento přípravek nebyl hlášen způsobit problémy v ošetřovatelství dětí. Kojení by měla pokračovat, pokud je to možné, v průběhu léčby sacharidů a elektrolytů řešení.

I když některé léky by neměly být používány spolu vůbec, v jiných případech dvě různé léky mohou být použity společně, i když může dojít k interakci. V těchto případech lékař může chtít změnit dávkování nebo může být zapotřebí další opatření. Když užíváte některý z těchto léků, je obzvláště důležité, aby váš lékař vědět, zda užíváte některý z níže uvedených léčiv. Následující interakce byly vybrány na základě jejich potenciální význam a nejsou nutně all-inclusive.

Užívání léků v této třídě s některým z těchto léků se nedoporučuje. Lékař může rozhodnout, že Vás bude léčit léky v této třídě nebo změnit některé z dalších léků, které užíváte.

Před použitím CeraLyte 70

Užívání léků v této třídě s některým z těchto léků se obvykle nedoporučuje, ale může být vyžadováno v některých případech. Pokud jsou předepsány oba léky společně, lékař může změnit dávku nebo, jak často budete používat jednu nebo obě z těchto léků.

Některé léky by neměly být používány u nebo kolem okamžiku jíst potraviny nebo jíst některé druhy potravin, protože může dojít k interakcím. Použití alkohol nebo tabák s některými léky může způsobit také nastat interakce. Poraďte se se svým lékařem užívání léku s potravinami, alkoholem, nebo tabák.

Přítomnost dalších zdravotních problémů může mít vliv na používání léků v této třídě. Ujistěte se, informujte svého lékaře, pokud máte jiné zdravotní problémy, a to zejména

Tato část obsahuje informace o správném použití celé řady produktů, které obsahují sacharidů a elektrolytů kombinace. Nemusí to být specifické pro CeraLyte 70. Přečtěte si prosím opatrně.

U pacientů s použitím komerční prášková forma tohoto léku

U pacientů užívajících mrazicí pop formu tohoto léku

U pacientů, kteří užívají ve formě prášku tohoto léku, který vydala Světová zdravotnická organizace (WHO)

Batolata a malé děti by mělo být uvedeno řešení se pomalu, v malých množstvích, lžící, tak často, jak je to možné, v průběhu prvních 24 hodin po průjmu.

Vezměte podle pokynů. Neberte to na delší dobu, než vám doporučil lékař. K tomu může zvýšit riziko nežádoucích účinků.

Léky dávka v této třídě se bude lišit u různých pacientů. Rozkazy svého lékaře nebo podle pokynů na etiketě. Následující informace zahrnuje pouze průměrné dávky těchto léků. Pokud je vaše dávka jiný, neměňte ji, pokud vám to lékař nedoporučí, aby tak učinily.

Množství přípravku, který se závisí na síle léku. Také počet dávek budete užívat každý den, lhůta mezi dávkami a doba si vzít lék závisí na zdravotní problém, pro který používáte lék.

Udržujte mimo dosah dětí.

Ukládat medicínu v uzavřené nádobě při pokojové teplotě, daleko od tepla, vlhkosti a přímému slunečnímu světlu. Chraňte před mrazem.

Nenoste zastaralé léky nebo medicínu již nejsou potřeba.

Udělejte si čerstvý roztok každý den. Vyhoďte nepoužitý roztok na konci každého dne. Ujistěte se, že jakákoli zlikvidovat lék je mimo dosah dětí.

Jíst měkká jídla pokud možno jako je rýže obiloviny, banány, vařené hrách nebo fazole a brambory, aby udržel krok výživu, dokud průjem zastaví a pravidelné jídlo a mléko může být znovu přijata. Kojených dětí by měla být dána mateřského mléka mezi dávkami roztoku.

Pokud váš průjem nezlepší do 1 až 2 dny, nebo pokud se zhorší, poraďte se se svým lékařem.

Také, poraďte se s lékařem okamžitě, pokud vaše dítě nebo dítě vypadá, že má hroznou žízeň, měkká kůže, zapadlé oči, závratě nebo točení hlavy, únavu nebo slabost, podrážděnost, obtížné močení, ztráta hmotnosti nebo křeče (záchvaty). Tyto příznaky mohou znamenat, že příliš velké množství vody bylo ztraceno z těla.

Správné použití sacharidů a elektrolytů kombinaci

U pacientů s pečovatelskou službou (s výjimkou dětí) prostřednictvím formuláře prášku tohoto léku

U pacientů, kteří užívají na premixed tekutá forma tohoto léku

Spolu s jeho potřebných účinků, léčivý přípravek, který může způsobit, že některé nežádoucí účinky. I když ne všechny z těchto nežádoucích účinků může nastat, pokud se vyskytnou, mohou potřebovat lékařskou pomoc.

Poraďte se se svým lékařem co nejdříve, pokud některý z následujících nežádoucích účinků

Některé nežádoucí účinky se mohou vyskytnout, které obvykle nepotřebují lékařskou pomoc. Tyto nežádoucí účinky mohou odejít během léčby jako vaše tělo přizpůsobuje medicínu. Také si zdravotník může být schopen říct, o způsobech, jak zabránit nebo omezit některé z těchto nežádoucích účinků. Poraďte se se svým zdravotníka, pokud některý z těchto nežádoucích účinků přetrvávají nebo se zhoršují, nebo pokud máte jakékoliv dotazy o nich

Další nežádoucí účinky nejsou uvedena může také dojít u některých pacientů. Pokud si všimnete jakýchkoli nežádoucích účinků, poraďte se se svým lékařem.

Bezpečnostní opatření při používání CeraLyte 70

Dostupnost OTC Přes pult

Těhotenství Kategorie C rizika nelze vyloučit

CSA Plán N není drogou podléhající kontrole

Průjem loperamid, Lomotil, Imodium, Florastor, Acidophilus, atropin / difenoxylát, lactobacillus acidophilus, neomycin, Pepto-Bismol, opium, bismut salicylát, Imodium AD Saccharomyces boulardii lyo, Kaopectate, Pedialyte, Anti-průjmové, Florajen, attapulgit, Flora- Q, kaolin / pektin, paregoric

 nebo jít připojit se k podpůrné skupině CeraLyte spojit se s ostatními, kteří mají podobné zájmy.

CeraLyte 70 Nežádoucí účinky

CeraLyte (náhradní elektrolyt řešení)