Biocell kolagen: použití, nežádoucí účinky, interakce a varování

Žádný.

Biocell Kolagen je potravinový doplněk a značkové přísada. Obsahuje hydrolyzovaný kolagen typu II, chondroitin sulfát, kyselina hyaluronová a; Lidé berou Biocell Kolagen ústy o stárnoucí pleť, cvičení indukované bolesti kloubů, osteoartróza a vrásčitou kůži; Lidé platí Biocell kolagen na pokožku pro stárnoucí pleť, suchá kůže, a vrásčité kůže.

Biocell Kolagen může zvýšit hladiny kolagenu v kůži. Kolagen dodává pleti její pevnost a pružnost.

Možná Efektivní fo; Artróza. Výzkumy ukazují, že užívání 1 gram Biocell kolagenu ústy dvakrát denně po dobu až 10 týdnů snižuje bolest, zvyšuje fyzickou aktivitu a snižuje potřebu léků proti bolesti u lidí s osteoartritidou; Možná Neefektivní fo; Stárnutí pokožky. Předčasné výzkum ukazuje, že užívání 500 mg Biocell Kolagen ústy dvakrát denně po dobu 12 týdnů zlepšuje suchost kůže a redukuje linky a vrásky u žen s viditelnými známkami stárnutí pokožky; Suchá kůže; Cvičení indukované bolesti kloubů; Vrásky; Ostatní podmínky. Stále více se ukazuje potřeba hodnotit účinnost Biocell kolagenu pro tyto účely.

Biocell Kolagen je pravděpodobné, že SAFE pro dospělé, pokud jsou užívány ústy krátkodobém horizontu v denních dávkách 2 gramy nebo méně. Z větší části, není k dispozici dostatek důkazů vědět, zda je bezpečné pro dospělé při aplikaci na kůži; Zvláštní opatření a upozornění: Těhotenství a kojení -feeding: není dostatek poznatků o bezpečnosti Biocell kolagenu během těhotenství a kojení -feeding. Zůstat na bezpečné straně a vyhnout se používání.

V současné době nemáme žádnou informaci o Biocell KOLAGENU interakce

Tyto dávky byly studovány ve vědeckém výzk; BY mout; Osteoartróze: 1 gram uvedenými dvakrát denně po dobu až 10 týdnů.

Reference

Kalman DS, Schwartz HI, Pachon J, Sheldon E, Almada AL. Randomizovaná dvojitě zaslepená Klinická pilotní studie hodnotící bezpečnost a účinnost hydrolyzovaného kolagenu typu II u dospělých pacientů s osteoartritidou. FASEB Experimental Biology 2004 Abstracts, Washington DC, duben 17 – 21, 200; A90.

Licencované databáze Natural Health Products. Health Canada. http://webprod5.hc-sc.gc.ca/lnhpd-bdpsnh/info.do?licence=80034311&lang=eng. Aktualizováno 27. února 2014. Proběhl přístup 15.ledna 2015.

Schauss AG, Merkel DJ, Glaza SM, Sorenson SR. Akutní a subchronické orální toxicity na potkanech přípravy sternální chrupavky v hydrolyzovaný kuřecí. Food Chem Toxicol. 200; 45 (2): 315-321.

Schauss AG, Stenehjem J, J Park, Endres JR, Clewell A. Vliv nových molekulové hmotnosti hydrolyzován kuřecí sternální chrupavky extraktu nízké, Biocell kolagen, o zlepšení symptomů osteoartrózy-související: randomizované, dvojitě zaslepená, placebem kontrolovaná studie. J Agric Food Chem. 201; 60 (16): 4096 až 4101.

Schwartz SR, Park J. Požití Biocell kolagen, román hydrolyzovaný kuřecí sternální chrupavky dobývání; zvýšená mikrocirkulaci krve a snížení obličeje stárnutí znamení. Clin INTERV stárnutí. 201; 7: 267-273.

Přírodní Léky obsáhlá databáze Consumer verzi. viz Natural Léky komplexní databáze verzi Professional. ÂTherapeutic Research fakulta 2009.

Ex. Ženšen, vitamin C, deprese