azoly pro léčbu drozd

Orální zdraví Trends

Tyto léky na předpis jsou k dispozici jako

Azoly jsou jeden druh antimykotikum, které zastavuje růst kvasinek, které způsobují afty. To dává imunitní systém má lepší šanci zničit droždí.

Tyto léky mohou být použity v případech, které drozd nereagujících na nystatin (a polyenové).

Azoly jsou účinné při léčbě afty, a to zejména v případě, že jiná místní léčba nebyla užitečná.

Flukonazol, posakonazol a vorikonazol může léčit afty, která se rozšířila do jícnu.

Všechny léky mají vedlejší účinky. Ale mnoho lidí necítí vedlejší účinky, nebo jsou schopni vypořádat se s nimi. Zeptejte se svého lékárníka o vedlejší účinky každého léku, který pořídíte. Vedlejší účinky jsou rovněž uvedeny v informacích, které se dodává s medicínou.

Zde jsou některé důležité věci přemýšlet o tom,

Zavolejte lékaře nebo další nouzové služby hned, pokud máte

Zavolejte svého lékaře ihned, pokud máte

Vedlejší účinky azoly nejsou běžné u jinak zdravých lidí. Nežádoucí účinky mohou zahrnovat

Viz Drug odkaz na Úplný seznam nežádoucích účinků. (Drug Odkaz není k dispozici ve všech systémech.)

Některé léky mohou interagovat s azoly. To může na bázi azolu méně účinný nebo může způsobit problémy s játry. Některé z těchto léků jsou

Informujte svého lékaře, pokud užíváte cisaprid nebo dofetilid. Užíváte některý z těchto léků spolu s azolu může zvýšit riziko vzniku závažných nežádoucích účinků, které mají vliv na srdce.

Vorikonazol může způsobit, že některé lidi, aby se změny vidění, například rozmazané vidění a vidí světlé skvrny nebo vlnovky. Ujistěte se, že víte, jak budete reagovat na tento lék předtím, než budete řídit, obsluhovat stroje nebo dělat cokoli jiného, ​​co by mohlo být nebezpečné, pokud máte změny vidění.

Jestliže jste užil posakonazol, lékař bude pravděpodobně udělat jaterní testy během doby užívání tohoto léku.

Medicína je jedním z mnoha nástrojů lékař má léčit zdravotní problém. Užívání léku jako lékař navrhne zlepší vaše zdraví a může předejít budoucím problémům. Pokud nechcete mít své léky správně, může být uvedení své zdraví (a možná svůj život), v ohrožení.

Existuje mnoho důvodů, proč lidé mají problémy přičemž jejich lék. Ale ve většině případů, tam je něco, co můžete udělat. Pro návrhy, jak vyřešit běžné problémy, kteří berou léky, jak je předepsáno.

Obvykle přínosy léku jsou mnohem důležitější než případné drobné vedlejších účinků; Nežádoucí účinky se mohou odejít poté, co si vzít lék na chvíli; Pokud nežádoucí účinky tě pořád obtěžovat a vy zajímalo, jestli byste měli mít užívání léku, zavolejte svého lékaře. On nebo ona může být schopen snížit dávku nebo změnit svůj lék. Nenechte se náhle ukončit užívání léku, pokud Vám lékař neřekne.

Potíže s dýcháním; Otok obličeje, rtů, jazyka, nebo hrdla.

Pokud jste těhotná, prsu -feeding, nebo plánujete otěhotnět, nepoužívají žádné léky, pokud Vám to lékař neřekne. Některé léky mohou poškodit vaše dítě. To zahrnuje předpis a over-the-counter léky, vitamíny, byliny a doplňky. A ujistěte se, že všechny vaše lékaři vědí, že jste těhotná, prsu -feeding, nebo plánujete otěhotnět.

Ženy užívající vorikonazol během těhotenství mají mírně větší šanci mít dítě s vrozenými vadami. Pokud jste těhotná nebo plánujete otěhotnět, je třeba vy a váš lékař zváží rizika užívání tohoto léku proti rizikům není ošetřujícímu.

Navazující péče je klíčovou součástí léčby a bezpečnosti. Ujistěte se, že dělat a přejít na všechny události, a zavolejte svého lékaře, pokud máte problémy. Je to také dobrý nápad, znát své výsledky testů a udržovat seznam léků, které užíváte.

Dokončit nový informační léky formulář (PDF) (Co je PDF dokument?), Které vám pomohou pochopit tento lék.

John Pope, MD – Pediatric; Thomas Emmett Francoeur, MD, MDCM, CSPQ, FRCPC – Pediatrie

9.9.2014

Vy \ ‘ll najít tipy a triky, stejně jako nejnovější zprávy a výzkum v oblasti orálního zdraví.

Jste v současné době

Pouze 18,5% z mnoha lidí na světě nikdy nit. Vám chybí na jednoduchý způsob, jak velký rozdíl ve zdraví vašich úst. Bez ohledu na to, jak dobře si zuby čistíte, plaketa stále tvoří mezi zuby a podél dásní. Nit odstraňuje jídla zachycené mezi zuby a odstraní film bakterií, které tvoří ještě před tím, než se změní na plaque, což může způsobit zánět dásní (gingivitida), dutiny, a ztrátě zubů. Zkuste flossing jen jeden zub, abyste mohli začít.

Jste jedním z 31% mnoha lidí na světě, kteří nemají denně nit. Vám chybí na jednoduchý způsob, jak velký rozdíl ve zdraví vašich úst. Bez ohledu na to, jak dobře si zuby čistíte, plaketa stále tvoří mezi zuby a podél dásní. Zubní kartáček štětiny samy o sobě nemohou účinně čistit mezi těmito stísněných prostorách. Dentální nitě odstraňuje až do výše 80% z filmu, který tvrdne plak, který může způsobit zánět dásní (gingivitida), dutiny, a ztrátě zubů. Usilovat o dalších 3 dnů!

Jste jedním z 31% mnoha lidí na světě, kteří nemají denně Floss, ale jste na dobré cestě k tomu, pozitivní vliv na zuby a dásně. Bez ohledu na to, jak dobře si zuby čistíte, plaketa stále tvoří mezi zuby a podél dásní. Zubní kartáček štětiny samy o sobě nemohou účinně čistit mezi těmito stísněných prostorách. Dentální nitě odstraňuje až do výše 80% z filmu, který tvrdne plak, který může způsobit zánět dásní (gingivitida), dutiny, a ztrátě zubů. Cílem pro všechny 7 dní!

Pouze 50,5% mnoha lidí na světě nit denně, a dobré pro vás, že jste jedním z nich! Bez ohledu na to, jak dobře si zuby čistíte, plaketa stále tvoří mezi zuby a podél dásní. Zubní kartáček štětiny samy o sobě nemohou účinně čistit mezi těmito stísněných prostorách. Dentální nitě odstraňuje až do výše 80% z filmu, který tvrdne plak, který může způsobit zánět dásní (gingivitida), dutiny, a ztrátě zubů. Gratulujeme vám k dobré zdraví ústní dutiny zvyku!

Najdete tipy a triky, stejně jako nejnovější zprávy a výzkum v oblasti orálního zdraví.

ZDROJE

Dental Association, Healthy People 2010

Kopřivka; Vyrážka nebo svědění; Horečka a / nebo zimnice.

Zácpa; Průjem; Pocit závratě nebo ospalosti; Bolest hlavy; Nevolnost nebo zvracení.

Některé vřed léky (sukralfát a kyselina přechodky); Záchvat léky nazývané fenytoin (Dilantin); Pro tuberkulózu medicína (rifampin); Lék používaný k prevenci odmítnutí při transplantaci orgánů (cyklosporin); Ředění krve s názvem warfarin (Coumadin).