Avonex, Betaseron a Rebif pro roztroušenou sklerózu

Vaše tělo dělá interferony přirozeně. Tři formy – alfa, beta, gama a – kontrolovat aktivitu imunitního systému. Ale lékaři mohou také použít verzi uměle vyrobený ze se tvoří při léčbě MS, zejména interferon beta.

Pro Mimi Mosher, osoby s primárními progresivní RS, jasnost první přišel, když přišla o zrak; Její zrak neustále rozrušená roztroušenou sklerózou, Mimi nyní žili v téměř konstantní soumraku. Realizace přišla v děsivé době. “Řídil jsem. Myslel jsem, nemohu to udělat už ne. Musel jsem vytáhnout ze silnice a nechal své přítelkyni jednotku, “říká Mimi; Do té doby Mimi žil “v hlubokém stavu popírání” o jejích postupujícími příznaků. Když ji její primární progresivní MS nucen předat její auto …

Avonex. Bereš to jednou týdně jako střelou do svalu. Lidé, kteří začnou ji užívají v raných fázích roztroušené sklerózy může být schopni jít déle, než nějaké tělesné postižení začnou nebo zhoršit.

Betaseron. To přijde jako střele, která jde do vrstvy tuku těsně pod kůži. Budete ji potřebovat každý druhý den.

Extavia. Ten je dodáván jako injekce, která vede těsně pod obden kůži.

Plegridy. Můžete si vzít tento interferon méně často než u ostatních typů – výstřel jednou za 2 týdny. Způsob, jakým se to dělá dělá to trvat déle v těle.

Rebif. Dostanete tento lék třikrát týdně ve formě injekce pod kůži.

Když budete mít tyto léky, možná máte jiné zdravotní problémy, jako je například