autismus-vakcína link: důkazy neumožňují rozptýlit pochybnosti

 Obsah archivy po 2 letech s cílem zajistit našim čtenářům snadno najít nejvíce včasné obsah; Chcete-li zjistit nejaktuálnější informace, prosím, zadejte svou téma zájem do našeho vyhledávacího pole.

Autismus a vakcíny: Je to odkaz, který prostě nebude umírat.

The Academy of Pediatrics, CDC, Světová zdravotnická organizace a Institute of Medicine všichni se shodují, že je to asi žádný vztah mezi autismem a vakcín.

Ale pokud tomu tak je, že pevná, proč tolik lidí jsou skeptičtí, od herečkou Jenny McCarthy, který se vydal na Oprah říct, že je přesvědčen, že očkování způsobil autismus jejího syna a napsal knihu o tom, aby senátor John McCain, který při akci kampaně počátkem tohoto roku, řekl, že myslel, že je “dost silné důkazy”, že některé vakcíny způsobit autismus.

Jejich víra může být ověřena v březnu, kdy federální úředníci řekl, že Gruzie dívka byla nárok na náhradu škody, protože vakcíny mohou mít zhoršit základní onemocnění, což způsobuje autismus-jako symptomy.

A výzkumníci z Národního ústavu pro duševní zdraví (NIMH), řekl v březnu, že jsou stále při pečlivé nahlédnout do mateřských obavy, že vakcíny jsou vázány na poruchy.

“Myslím, že je tu spousta emocí kolem problematice autismu nyní. To vzbuzuje hodně strachu u rodičů a lékaři podobně,” Lee Sanders, MD, MPH, profesor pediatrie na University of Miami Miller School of Medicine, říká ,

Sanders ví, že emoce z první ruky, jako otec dvou mladých dívek. “Dokud se obrátili 2 nebo 3, že byl pravděpodobně věc, kterou jsem se bál nejvíc,” říká Sanders, s odkazem na autismus.

Sanders důrazně podporuje vakcíny, říká jejich přínos mnohonásobně převyšují jejich rizika. Ale chápe, kde je obava o vakcínách a autismem pochází.

Že problémem je obtížné potlačit z několika důvodů. Rodiče jsou zavaleni informacemi, která může mít život své vlastní online. Pojmy kolem vědeckého testování je těžké pochopit, takže je těžké oddělit dobré od špatného vědu. Dokud vědci mohou dokázat přesně to, co způsobuje autismus, je obtížné s konečnou platností vyvrátit nic.

Při absenci jakékoliv odpovědi z vědecké komunity, jakýkoliv scintilla sugesce dostane umocněn společenského procesu mluví to, “říká Sanders.” Vše, co potřebujete, je příběh jednoho jednotlivce a bude expandovat.

A když se stane něco špatného na dítě, lidé požadují vědět, co nebo koho je na vině. “Rodiče se dožadují pro věc,” říká David Tayloe, MD, pediatr v Greensboro, North Carolina, a nově zvolený prezident akademie Pediatrics (AAP).

Je to hrozná stav. To narušuje rodiny, a to mě rozčiluje. “Ale strach a hněv o vakcínách je ztracená, říká.” Je tu jen tam nic není.