autismus příznaky

Závažnost příznaků Varie; velmi, ale všichni lidé vtip; autismus mají některé základní příznaky v oblastech

Příznaky autismu Ar; Obvykle si všiml, první od rodičů a dalších pečovatelů někdy během th; dítěte první 3 roky. Ačkoli autismus je přítomný při narození (kongenitální), podepsat; nepořádku může být obtížné určit nebo diagnostice během dětství; Rodiče se často stávají obavy, když jejich batole nemá rád být hel; Nezdá se zájem o hraní některých her, jako je hra na schovávanou a laně; nezačne mluvit. Někdy, dítě s autismem začne mluvit současně s; ostatní děti ve stejném věku, pak ztratí jeho nebo její jazykové dovednosti. Rodiče als; může být zmatený o sluchové schopnosti svého dítěte. Často se zdá, že; dítě s autismem neslyší, ale jindy, on nebo ona může objevit t; slyší vzdálený hluk v pozadí, jako je například hvízdání vlaku.

Včasné a intenzivní léčbě, většina dětí zlepšit jejich Abilit; souviset s ostatními, komunikovat a pomoci sami, jak stárnou; Na rozdíl od populární mýty o děti s autismem, velmi málo z nich je completel; společensky izolovat nebo “žít ve světě, jejich vlastní.

Sociální interakce a vztahy. Symptomy mohou includ; Závažné problémy rozvojových nonverba; komunikační dovednosti, jako je například očí do očí zírající, mimika a BSK; držení těla; Neschopnost navázat přátelství s dětmi matici SAM; stáří; Nezájem o sdílení potěšení, zájmy, o; úspěchy s ostatními lidmi; Nedostatek empatie. Lidé s Autis; mohou mít potíže s pochopením pocitů jiné osoby, jako je bolest O; zármutek.