autismus a očkovací látky – přehled témat

Tam byla pokračující diskuse obklopující některé očkovací látky a jejich vztah k autismu. Někteří rodiče mají obavy, že vakcíny, konkrétně proti spalničkám – příušnicím – zarděnkám (MMR) očkovací látky a konzervační prostředky používané v jiných dětských vakcín, hrají roli u dětí rozvojových autismus. Tam bylo mnoho nepravdivých tvrzení ve zprávách. Ale důkladné studie zjistily žádnou souvislost mezi vakcínami a autismem. 1 Hodně výzkum byl a je dělán zjistit příčinu autismu. Přejít na www.cdc.gov/ncbddd/autism/seed.html~~V následovat velmi rozsáhlou studii o rizicích pro autismem a dalšími vývojovými vadami.

Podle zákona o cenově dostupnou péči, mnohé zdravotní pojistné plány poskytovat bezplatné dětské preventivní pečovatelské služby, včetně prohlídek, očkování a screeningových testů. Další informace.

Zdravotní pojištění Center

Někteří rodiče ptali, zda thimerosal obsahující rtuť (používá jako konzervační prostředek v vakcíny) může způsobit autismus. Dnes, s výjimkou některých vakcín proti chřipce, dětství očkovací látky používané ve Spojených státech neobsahují žádnou thimerosal nebo pouze stopové množství. (Vakcína proti chřipce je k dispozici jak s thimerosal jako ochranný prostředek a bez konzervačních). Ještě důležitější je, studie nebyla nalezena souvislost mezi vakcínami a autismem thimerosal obsahující. 2, 3

Americký Food and Drug Administration (FDA) udržuje seznam všech vakcín, které jsou uvedeny na děti a jak moc, pokud vůbec, Thimerosal vakcíny obsahují. Pro zobrazení seznamu, přejděte na www.fda.gov/BiologicsBloodVaccines/SafetyAvailability/VaccineSafety/UCM096228~~pobj.

Někteří rodiče také ptal, zda vakcína MMR -Která kombinuje 3 vakcíny do 1 injekce-způsobuje autismus, protože příznaky onemocnění často projeví zhruba v době, děti začít se imunizuje.

V reakci na tyto obavy, výzkumných pracovníků v Evropě, Kanadě a Spojených státech pozorně podíval na toto téma. Studie se podíval na načasování očkovací látky a samotné vakcíny a zjistili jsme žádnou souvislost mezi vakcínami a autismem. 4

Je to riskantní, pokud nechcete své dítě očkovat. Očkování jsou důležité z mnoha důvodů. Spousta výzkumu již bylo učiněno, a pokračuje výzkum ukázat, že vakcíny jsou bezpečné.