astma a alergie siřičitany: příznaky a léčba

Siřičitany jsou obyčejná přísada v mnoha potravinách a léků. Siřičitany také přirozeně vyskytují v některých potravinách.

“Sulfites” je obecný název pro šest specifických látek

Jako aditiva, siřičitany dělat mnoho věcí,

Siřičitany mohou být přidány do potravin a nápojů, jako jsou

Siřičitany mohou se přirozeně vyskytují v potravinách, jako jsou

Podle federálního zákona, siřičitany nelze přidávat do potravin, které jsou určeny ke spotřebě za syrova, jako je ovoce a zelenina. Pokud jsou používány jako konzervační látka v přípravku nebo zpracování potravin, které musí být uvedeny jako složka.

Závažnost alergické reakce na siřičitany se může měnit. Příznaky sulfitových alergie patří

Kombinace astmatu a siřičitany mohou být život ohrožující, protože to může vést k anafylaktickému šoku. Pokud k tomu dojde, celé tělo reaguje silně na alergen. Dýchací cesty mohou bobtnat zavřené, takže je obtížné dýchání. Podle akademie astma, alergie a imunologie, tolik jak 5% -10% siřičitanu reakcí u lidí s astmatem jsou fatální.

Máte-li příznaky alergické reakce na siřičitany, dostat naléhavou pomoc. V mnoha případech pomocí quick-reliéf inhalátor může pomoci ovládat vaše reakce. Máte-li injekce adrenalinu kit k dispozici, použijte ji bez váhání, i když tyto příznaky se nezdají být v souvislosti alergie. Použití pera jako prevence vám neublíží a může zachránit život. Zavolejte svého lékaře, a to i po injekčním sami.

Take posouzení astma dostat akční plán Personalizované

da; Noc