artritida krémy a náplasti

Pokud trpíte mírným nebo středně artritidy bolesti kloubů, artritidu krém nebo náplast může pomoci. Takové krémy a náplasti pracovat na snížení bolesti v několika různými způsoby.

Některé běžně používané counterirritants obsahují mentol, eukalyptový olej, olej z libavky položené, kafr, eugenol z hřebíčku a / nebo terpentýn olej. Při dotyku na kůži, tyto artritida krémy nebo masti vytvořit pocit chladu nebo tepla přes bolestivé kloubů nebo svalů, které mohou pomoci uklidnit bolavé klouby artritidy. Populární značky patří léčivých minerálních led, ledový horko a Tiger balzám.

Aktuálních léků proti bolesti, kapsaicin, složka nalezené v cayenne papriky a je k dispozici ve více než-the-counter krémy a masti (Capzasin -P, Dolorac, Zostrix), pravděpodobně byl studován nejvíce.

Kapsaicin krém prohřívá pokožku při aplikaci nad společnými a dočasně blokuje chemické látky zvané substance P, který přináší zprávy bolesti do mozku. Se ukázalo, určitou účinnost při zkouškách pro osteoartritidy a revmatoidní artritidy a je užitečná přídavná léčba pro některé lidi. Nezapomeňte použít jednorázové rukavice při aplikaci krému capsaicin, a vyhýbat se dostat ji do očí, nosu a úst.

Další artritida krémy jsou k dispozici, které obsahují salicyláty, sloučeniny odvozené od kyseliny acetylsalicylové. Použití aktuální salicyláty mohou pomoci vyhnout se většině z nežádoucích účinků užívání aspirinu ústy, ale jak dobře to funguje k úlevě od bolesti je nejasný. Některé značky patří Aspercreme, Bengay, Flexall a Sportscreme.

NSAID (nesteroidní protizánětlivé léky), jako je například ibuprofen a naproxen, běžně užívaný ústy k úlevě od bolesti artritidy. Artritida krémy sestávající z nesteroidních antirevmatik, běžně používané v jiných zemích, začínají být k dispozici ve Spojených státech

I když studie ukazují lokální NSAID poskytnout pouze krátkodobou úlevu, je pravděpodobné, že aktuální trasa je bezpečnější než užívání NSAIDs ústy. Existuje několik dostupné produkty na předpis.

Lidokain záplaty jsou další alternativní lék bolest artritida bolest kloubů. Lidokain je lék, který blokuje přenos nervových zpráv. Působí jako anestetikum, jako činidla, které snižuje pocit nebo ochromuje bolest. Při zjištění prezentovaná na výročním zasedání Bolest Society v roce 2005, výzkumníci oznámili, že 143 pacientů s bolestí gonartrózou buď používali Lidoderm náplast, která obsahuje lidokain, jednou denně po dobu 12 týdnů, nebo se Celebrex, NSAID, ústy. Po 12 týdnech, 71% z obou skupinách vykázaly alespoň 30% zlepšení v jejich bolest v koleni, což je považováno za významné úlevy od bolesti.