aromaterapie a éterické oleje (pdqто): doplňkové a alternativní medicíny [] -changes k tomuto shrnutí (10/16/2012)

Informační rakovina shrnutí PDQ jsou pravidelně prověřovány a aktualizovány, jak budou k dispozici nové informace. Tato část popisuje nejnovější změny provedené v tomto shrnutí k datu výše.

Toto doplňkové a alternativní medicíny (CAM) souhrnné informace poskytuje přehled o využití síranu hydrazinu jako pro léčbu lidí s rakovinou. Souhrn obsahuje stručnou historii výzkumu síranu hydrazinu, výsledků klinických studií a možných vedlejších účinků užívání síranu hydrazinu; Tento přehled obsahuje následující klíč informatio; síranu hydrazinu je chemická látka, která byla studována jako léčba rakoviny a v léčbě těla plýtvání (tj., kachexie) …

Revidovaný text konstatovat, že účinky aromaterapie jsou teoreticky vést z vazby chemických složek v esenciálního oleje na receptory v čichové žárovky, ovlivňuje emocionální centra mozku, limbický systém.

Revidovaný text konstatovat, že aromaterapeutické výrobky nejsou předmětem schválení ze strany US Food and Drug Administration, pokud není nárok na léčbu konkrétních onemocnění.

Obecná informace

Revidovaný text konstatovat, že nyní existují specifické kurzy pro licencovaných zdravotníků, které dávají kojení nebo dalšího vzdělávání lékařů kontaktních hodin, včetně malé výzkumné složky a informace o vyhodnocení / měření výsledků.

Dějiny

Přidáno Hines et al. jako reference 40.

Revidovaný text konstatovat, že neurobiologické pohled, který se zaměřuje především na emoce a psychologické účinky vůní (na rozdíl od jiných symptomatických vlivů vykázaných aromatherapists), bere v úvahu to, co je známo o čichového přenosu a spojení čichového systému na ostatní funkce centrálního nervového systému, včetně MEMOR; Nicméně, je to především teoretická kvůli nedostatku významné výzkum zaměřený na toto téma.

Lidské / Klinické studie

Revidovaný text konstatovat, že 46 pacienti byli náhodně rozděleni do konvenční denní péči samotných nebo pečovatelské služby navíc týdenní aromaterapeutická masáž pomocí standardizovaného směs olejů (1% levandule a heřmánku ve sladkých mandlí dopravcem ropy) po dobu 4 týdnů.

Přidáno Ndao et al. jako referenční 6.

Revidovaný text konstatovat, že fytochemické směsi, jako složek těkavé oleje citrónové trávy, eukalyptu, Melaleuca, hřebíčku a tymiánu s butylhydroxytoluen, triclosanu (0,3%) a 95% nedenaturovaného ethanolu (69,7%), jsou zkoumány proti MRSA in vitro.

Toto shrnutí je napsán a udržuje PDQ Cancer doplňkové a alternativní medicíny redakční rady, která je redakčně nezávislá. Souhrn odráží nezávislé přehled literatury a nepředstavuje prohlášení politický nebo NIH. Více informací o souhrnné politice a úloze PDQ redakčních rad při zachování shrnutí PDQ lze nalézt na O tomto souhrnu PDQ a stránek databáze PDQ ‘s Comprehensive Cancer.

Tato informace se vyrábí a poskytuje nationâ; Cance; Institute (). Informace v tomto tématu se mohlo změnit, protože to bylo psáno. Nejaktuálnější informace, obraťte se na nationa; Cance; Institut prostřednictvím webových stránek Internet na adrese http: /; cancer.gov nebo volejte 1-800-4 rakovině.

 Veřejné Informace z National Cancer Institute