arginin (L-arginin): srdeční výhody a vedlejší účinky

Existuje spousta mocných nových léků pomáhá předcházet a léčit chronické zdravotní problémy. Ale také víme, že některé živiny mohou pomoci, stejně. Se arginin, např. Arginin se dostali hodně pozornosti v poslední době pro své potenciální srdeční výhody. To je důležité proto, že dnes asi 85,6 milionů lidí na světě trpí nějakou formou kardiovaskulárních onemocnění.

Podle zákona o cenově dostupnou péči, mnohé zdravotní pojistné plány zahrnují preventivní pečovatelské služby, včetně krevního tlaku a cholesterolu projekce, a to bez nákladů na vás. Další informace.

Zdravotní pojištění Center

Arginin, známý také jako L-arginin, se podílí na řadě různých funkcí v těle. Obsahují

Jako přírodní potravinový doplněk, arginin získalo zvláštní pozornost jeho případné srdeční výhody.

V těle, aminokyseliny argininu se změní na oxid dusnatý (NO). Oxid dusnatý je silný neurotransmiter, který pomáhá krevních cév a také zlepšuje krevní oběh.

Některé důkazy ukazují, že arginin může přispět ke zlepšení průtoku krve v cévách srdce. Které mohou zlepšit příznaky ucpání tepen, bolest na hrudi nebo anginu pectoris a ischemická choroba srdeční. Nicméně, tam v současné době k dispozici žádné údaje o tom, jak dlouhodobé užívání argininu ovlivňuje hladinu cholesterolu nebo zdraví srdce.

Vzhledem k tomu, arginin může pomoci uvolnit tepny a zlepšení průtoku krve, může také pomoci s erektilní dysfunkcí.

Existují i ​​další potenciální zdravotní výhody s arginin, jako možného snížení krevního tlaku u některých lidí a lepší pěší vzdálenosti u pacientů s přerušovaným dolních končetin křeče a slabost známý jako přerušované kulhání. Nicméně, vědecké studie nejsou dostatečně přesvědčivé pro odborníky, aby nějaké neměnné doporučení.

Ne všechny studie o arginin byly pozitivní. Studie 2006 ukázala, že arginin nebyla užitečná – a může být škodlivá – pro léčbu srdečních záchvatů v kombinaci se standardní léčbou.