aortální chlopně, chirurgie

Lékař bude pravděpodobně doporučujeme ventil náhradní chirurgie, pokud máte těžké stenózu, zvláště pokud máte příznaky, pokud máte jiné zdravotní problémy, které dělají operace příliš riskantní.

Náhrada aortální chlopně chirurgie je typicky open-operaci srdce. V náhrady aortální chlopně operaci poškozené ventil je odstraněn a nahrazen umělým ventilem (mechanickým nebo tkáně).

Zobrazení prezentaci na náhrada aortální chlopně operaci.

Chcete-li se dozvědět více o tomto rozhodnutí, viz

Pokud se rozhodnete podstoupit operaci, bude vy a váš lékař rozhodnout, který typ ventilu je pro vás to pravé. Pro pomoc s tímto rozhodnutím, viz

Pokud budete mít náhradní ventil operaci, lékař může naznačovat, že máte koronární angiogram zkoušku / katetrizace. Tento test může ukázat, zda máte ucpání vašich věnčitých tepen (jako součást onemocnění koronárních tepen). Pokud máte vážné blokády, lékař může chtít provést koronární tepny bypass ve stejnou dobu jako náhradní ventil chirurgie. Pro více informací viz aortální chlopeň stenosis: léčba jinými srdečními chorobami.

Katetrizační náhrada aortální chlopně je nový způsob, jak nahradit aortální chlopeň. To nevyžaduje open-operaci srdce. To je minimálně invazivní procedura, která používá katétrů v cévách nahradit aortální chlopeň se speciálně navrženým umělé ventilu. Tento postup je k dispozici v malém množství nemocnic. A to není správné pro každého. To by mohlo být provedeno pro osobu, která nemohou podstoupit operaci nebo pro osobu, která má vysoké riziko vážných problémů z chirurgie.

Balón valvuloplastika je méně invazivní postup, než chirurgie. To může být alternativou pro některé lidi, kteří mají aortální chlopně. I když je srdeční chlopeň není nahrazen, zúžený otvor je z větší.