antihypertenziva pro deficit pozornosti s hyperaktivitou

Tyto nonstimulant léky se používají k léčbě deficitu pozornosti s hyperaktivitou (ADHD). Jsou často kombinovány s povzbuzujícími prostředky pro léčbu ADHD.

Není přesně známo, jak tyto léky fungují při použití k léčbě porucha pozornosti s hyperaktivitou (ADHD). Zdá se, že vliv na produkci těla noradrenalinu, mozku chemická látka, která pomáhá kontrolovat nálady.

Tyto léky jsou užitečné při léčbě dětí, které mají ADHD, a to zejména ti, kteří mají opakující se pohyby svalů (tiky) nebo závažné problémy s řízením jejich podněty a agresi.

Tyto antihypertenziva Zdá se, že zlepšení příznaků u některých lidí, kteří mají ADHD, zejména ty s příznaky frustrace, extrémní hyperaktivity a agresivity. Používají se také pro děti, které mají ADHD a opěrných poruch.

Guanfacin se zdá být stejně účinné jako (nebo účinnější než), klonidin v léčbě ADHD, a to způsobuje menší ospalost.

Lidé s ADHD může vykazovat větší zlepšení příznaků, pokud je guanfacin podáván v kombinaci s psychostimulancií.

Všechny léky mají vedlejší účinky. Ale mnoho lidí necítí vedlejší účinky, nebo jsou schopni vypořádat se s nimi. Zeptejte se svého lékárníka o vedlejší účinky každého léku, který pořídíte. Vedlejší účinky jsou rovněž uvedeny v informacích, které se dodává s medicínou.

Zde jsou některé důležité věci přemýšlet o tom,

Zavolejte lékaře nebo další nouzové služby hned, pokud máte

Zavolejte svého lékaře, pokud máte

Časté nežádoucí účinky tohoto léku zahrnují

Kombinace klonidinu a methylfenidát (povzbuzující prostředek, jako Concerta nebo Ritalin) pomohl některé děti s obtížnými problémy s chováním; Guanfacin může zlepšit pozornost, sebeovládání, a podrážděnost.

Obvykle přínosy léku jsou mnohem důležitější než případné drobné vedlejších účinků; Nežádoucí účinky se mohou odejít poté, co si vzít lék na chvíli; Pokud nežádoucí účinky tě pořád obtěžovat a vy zajímalo, jestli byste měli mít užívání léku, zavolejte svého lékaře. On nebo ona může být schopen snížit dávku nebo změnit svůj lék. Nenechte se náhle ukončit užívání léku, pokud Vám lékař neřekne.

Viz Drug odkaz na Úplný seznam nežádoucích účinků. (Drug Odkaz není k dispozici ve všech systémech.)

Medicína je jedním z mnoha nástrojů lékař má léčit zdravotní problém. Užívání léku jako lékař navrhne zlepší vaše zdraví a může předejít budoucím problémům. Pokud nechcete mít své léky správně, může být uvedení své zdraví (a možná svůj život), v ohrožení.

Existuje mnoho důvodů, proč lidé mají problémy přičemž jejich lék. Ale ve většině případů, tam je něco, co můžete udělat. Pro návrhy, jak vyřešit běžné problémy, kteří berou léky, jak je předepsáno.

Pokud jste těhotná, prsu -feeding, nebo plánujete otěhotnět, nepoužívají žádné léky, pokud Vám to lékař neřekne. Některé léky mohou poškodit vaše dítě. To zahrnuje předpis a over-the-counter léky, vitamíny, byliny a doplňky. A ujistěte se, že všechny vaše lékaři vědí, že jste těhotná, prsu -feeding, nebo plánujete otěhotnět.

Navazující péče je klíčovou součástí léčby a bezpečnosti. Ujistěte se, že dělat a přejít na všechny události, a zavolejte svého lékaře, pokud máte problémy. Je to také dobrý nápad, znát své výsledky testů a udržovat seznam léků, které užíváte.

Dokončit nový informační léky formulář (PDF) (Co je PDF dokument?), Které vám pomohou pochopit tento lék.

Adam Husney, MD – Rodinný Medicin; Louis Pellegrino, MD – Vývojová Pediatrie

14.listopadu 2014

Potíže s dýcháním; Otok obličeje, rtů, jazyka, nebo hrdla; Zvýšená nebo nepravidelný srdeční tep.

Kopřivka.

Ospalost; Točení hlavy nebo závratě; Bolest hlavy.