antibiotika / antimikrobiální látky pro onemocnění dásní

Orální zdraví Trends

antibiotika s prodlouženým uvolňováním

Antibiotika ničí bakterie. Plaketa obsahuje bakterie, takže antibiotika sníží množství zubního plaku v ústech. To může zvrátit onemocnění dásní a umožnit dásně léčit.

Zubní lékaři předepisují antibiotika v různých formách pro léčbu onemocnění dásní. Mohou se aplikovat přímo na dásně (místní), polykat tablety nebo kapsle, švihl kolem na zuby jako ústní voda, nebo je vložen do kapes pokročilého onemocnění dásní. Některé léčivé zubní pasty obsahují antibakteriální látku, která snižuje plaku a zánětu dásní při pravidelném používání. Zeptejte se svého zubaře, pokud tento typ výrobku by vám pomoci.

Pokud je léčba antibiotiky v kombinaci se správným kartáčování a dentální nití návyky, onemocnění dásní může někdy být zastavena. Pak se dásně se může stát opět růžové a zdravé.

Všechny léky mají vedlejší účinky. Ale mnoho lidí necítí vedlejší účinky, nebo jsou schopni vypořádat se s nimi. Zeptejte se svého lékárníka o vedlejší účinky každého léku, který pořídíte. Vedlejší účinky jsou rovněž uvedeny v informacích, které se dodává s medicínou.

Zde jsou některé důležité věci přemýšlet o tom,

Zavolejte lékaře nebo další nouzové služby hned, pokud máte

Zavolejte svého lékaře, pokud máte

Časté nežádoucí účinky tohoto léku zahrnují

Viz Drug odkaz na Úplný seznam nežádoucích účinků. (Drug Odkaz není k dispozici ve všech systémech.)

Medicína je jedním z mnoha nástrojů lékař má léčit zdravotní problém. Užívání léku jako lékař navrhne zlepší vaše zdraví a může předejít budoucím problémům. Pokud nechcete mít své léky správně, může být uvedení své zdraví (a možná svůj život), v ohrožení.

Existuje mnoho důvodů, proč lidé mají problémy přičemž jejich lék. Ale ve většině případů, tam je něco, co můžete udělat. Pro návrhy, jak vyřešit běžné problémy, kteří berou léky, jak je předepsáno.

Antibiotika nelze vždy zabít bakterie (rezistence proti antibiotikům), částečně proto, že jsou používány příliš mnoho, nebo jsou použity nesprávně. Můžete pomoci zabránit rezistenci vůči antibiotikům tím, že veškerý svůj lék podle návodu, i když se cítíte lépe po několika dnech. Jestliže jste přestal užívat lék příliš brzy, mohou bakterie, které nejsou zabiti v prvních dnech léčby sílí a stávají odolné vůči antibiotikům.

Pokud jste těhotná, prsu -feeding, nebo plánujete otěhotnět, nepoužívají žádné léky, pokud Vám to lékař neřekne. Některé léky mohou poškodit vaše dítě. To zahrnuje předpis a over-the-counter léky, vitamíny, byliny a doplňky. A ujistěte se, že všechny vaše lékaři vědí, že jste těhotná, prsu -feeding, nebo plánujete otěhotnět.

Navazující péče je klíčovou součástí léčby a bezpečnosti. Ujistěte se, že dělat a přejít na všechny události, a zavolejte svého lékaře, pokud máte problémy. Je to také dobrý nápad, znát své výsledky testů a udržovat seznam léků, které užíváte.

Dokončit nový informační léky formulář (PDF) (Co je PDF dokument?), Které vám pomohou pochopit tento lék.

Adam Husney, MD – Rodinný Medicin; Steven K. Patterson, BS, DDS, MPH – zubní lékařství

Chcete-li snížit bakterie v ústech, mohou být antibiotika ústní voda předepsáno pro použití po kartáčování a používání dentální nitě; Lokální antibiotika mohou být předepsány pro léčbu onemocnění dásní v raném stadiu (zánět dásní), které nemohou být zpomaleno zlepšenou kartáčování a dentální nití návyků; Lokální antibiotika mohou být předepsány k léčbě mírné formy pokročilého onemocnění dásní (paradentóza); antibiotika s prodlouženým uvolňováním může být vložen do kapsy gumy pro periodontitida; Antibiotikum pilulky nebo kapsle mohou být předepsány k léčbě středně těžké až těžké paradentózy.

Obvykle přínosy léku jsou mnohem důležitější než případné drobné vedlejších účinků; Nežádoucí účinky se mohou odejít poté, co si vzít lék na chvíli; Pokud nežádoucí účinky tě pořád obtěžovat a vy zajímalo, jestli byste měli mít užívání léku, zavolejte svého lékaře. On nebo ona může být schopen snížit dávku nebo změnit svůj lék. Nenechte se náhle ukončit užívání léku, pokud Vám lékař neřekne.

14.listopadu 2014

Vy \ ‘ll najít tipy a triky, stejně jako nejnovější zprávy a výzkum v oblasti orálního zdraví.

Jste v současné době

Pouze 18,5% z mnoha lidí na světě nikdy nit. Vám chybí na jednoduchý způsob, jak velký rozdíl ve zdraví vašich úst. Bez ohledu na to, jak dobře si zuby čistíte, plaketa stále tvoří mezi zuby a podél dásní. Nit odstraňuje jídla zachycené mezi zuby a odstraní film bakterií, které tvoří ještě před tím, než se změní na plaque, což může způsobit zánět dásní (gingivitida), dutiny, a ztrátě zubů. Zkuste flossing jen jeden zub, abyste mohli začít.

Jste jedním z 31% mnoha lidí na světě, kteří nemají denně nit. Vám chybí na jednoduchý způsob, jak velký rozdíl ve zdraví vašich úst. Bez ohledu na to, jak dobře si zuby čistíte, plaketa stále tvoří mezi zuby a podél dásní. Zubní kartáček štětiny samy o sobě nemohou účinně čistit mezi těmito stísněných prostorách. Dentální nitě odstraňuje až do výše 80% z filmu, který tvrdne plak, který může způsobit zánět dásní (gingivitida), dutiny, a ztrátě zubů. Usilovat o dalších 3 dnů!

Jste jedním z 31% mnoha lidí na světě, kteří nemají denně Floss, ale jste na dobré cestě k tomu, pozitivní vliv na zuby a dásně. Bez ohledu na to, jak dobře si zuby čistíte, plaketa stále tvoří mezi zuby a podél dásní. Zubní kartáček štětiny samy o sobě nemohou účinně čistit mezi těmito stísněných prostorách. Dentální nitě odstraňuje až do výše 80% z filmu, který tvrdne plak, který může způsobit zánět dásní (gingivitida), dutiny, a ztrátě zubů. Cílem pro všechny 7 dní!

Pouze 50,5% mnoha lidí na světě nit denně, a dobré pro vás, že jste jedním z nich! Bez ohledu na to, jak dobře si zuby čistíte, plaketa stále tvoří mezi zuby a podél dásní. Zubní kartáček štětiny samy o sobě nemohou účinně čistit mezi těmito stísněných prostorách. Dentální nitě odstraňuje až do výše 80% z filmu, který tvrdne plak, který může způsobit zánět dásní (gingivitida), dutiny, a ztrátě zubů. Gratulujeme vám k dobré zdraví ústní dutiny zvyku!

Najdete tipy a triky, stejně jako nejnovější zprávy a výzkum v oblasti orálního zdraví.

ZDROJE

Dental Association, Healthy People 2010

Potíže s dýcháním; Otok obličeje, rtů, jazyka, nebo hrdla.

Kopřivka; Mdloby nebo točení hlavy.

Nevolnost a zvracení; Průjem; Vyrážka.