anti-aging Dieta: potraviny, aby se zabránilo a potraviny k jídlu

Co si dát na talíř může mít vliv na to, co vidíte v zrcadle. Ale několik vylepšení na vaše stravovací návyky mohou jít dlouhou cestu k udržení kůži mladistvý a vaše tělo zdravé.

Klíčem přístup? Jíst lépe.

Nekvalitní potraviny, jako je trans-tuků, způsobit zánět – a stárnutí je v podstatě chronické zánětlivé stav “.. Říká Timothy Harlan, MD Je asistentem medicíny v Tulane University School of Medicine” Můžeš vypadat starší, protože jsi jíst kecy? Absolutně.

Například, jíst příliš mnoho cukru a zpracované sacharidy (jako těstoviny, chléb a pečivo) může vést k poškození kolagenu vaší pleti, která udržuje pokožku pružný a odolává vrásky, říká Andrea Giancoli, MPH, RD. Je to politika analytik Beach Cities Health District.

A co víc, tyto potraviny dát své celkové zdraví na trati. Jsou vázány na onemocnění, jako je srdeční onemocnění a cukrovky, říká.

Ostatní potraviny, jako je ovoce a zeleniny, jsou dobré pro vaši pokožku.

Bramborové lupínky a hranolky. Cokoliv, co je smažené na oleji může přidat k zánětu v celém těle. Zvlášť vyhnout trans-tuků. To může zvýšit vaše LDL “špatný” cholesterol a nižší HDL “dobrého” cholesterolu v krvi, což zvyšuje riziko srdečních chorob.

Zkontrolujte etiketách potravin na pečivo a sušenky, a vyhnout se “částečně hydrogenovaných olejů” a “rostlinný tuk.

Koblihy a sladké pečivo. Jsou baleny s cukrem, který říká, že Giancoli může být spojena s rozvojem vrásek.

Párky v rohlíku, slanina, a feferonkami. Zpracované maso je obvykle vysoký obsah nasycených tuků a mají dusičnany v nich. Obě z nich může vést k zánětu.

Tučné maso. Ty jsou také vysokým obsahem nasycených tuků. Klíčovým s masem je, aby ji udrželi hubený. řezy panenky mají tendenci být štíhlejší. Podívejte se na mletého hovězího masa, která je alespoň z 95% štíhlá. Pozemní krůtí prsa a kuřecí prsa jsou i jiné možnosti libové.

Alkohol. Mírné pití může být dobré pro vaše srdce, ale těžké pití může nastartovat proces stárnutí. “Mírný” je jeden nápoj denně pro ženy (jako je například 5-unce sklenici vína nebo 12-unce sklenici piva) a dva nápoje pro muže.

zdravé, chutné recepty, od a časopis dobře jíst.

I když cvičíte, měli byste počítat mezi …