Anne Fletcher je tenká život dietní přezkoumání

Co je skutečné tajemství, aby zhubnout a udržet ho? Tenký pro život tím, že dietologem Anne Fletcher, má příběhy od lidí, kteří to udělal právě to.

Myšlenka je, že jsou skutečné odborníky, kteří převzali kontrolu nad jejich hmotnosti, zatímco vede pravidelné životy – žádné složité jídla nebo cvičení plány vyžadovanými.

Místo toho, 6-týdenní “nondieting kontrolu hmotnosti plán” se zaměřuje na to, aby jedinou změnu jedné skupiny potravin každý týden, takže nejste zahlceni.

Můžete jíst tři jídla a alespoň jednu svačinu denně. Off-limity: smažené potraviny, některé pečivo, mnoho zpracovaných potravin s vysokým obsahem tuku a zpracované maso, soda, umělá sladidla, trans-tuků a vysokým obsahem fruktózy kukuřičného sirupu.

Týden 1: ořezávat dolů, kolik tuku, oleje a sladkosti jíte.

Týden ; Protein je tématem tohoto týdne. Můžete jíst 2-3 malých porcí bílkoviny (maso, drůbež, ryby, fazole, arašídové máslo, vejce nebo mléčné výrobky) každý den.

Týden 3: jíst 3-4 porce s nízkým obsahem tuku nebo bez tuku mléka, jogurt a sýr tento týden. Vyzkoušejte nové druhy sýra se sníženým obsahem tuku a bez tuku jogurt vidět, co se vám líbí.

Týden 4: Ty se zaměřují na ovoci tento týden jíst alespoň 2-4 porcí každý den. Porce je jedno médium celé plody, šálek šťávy nebo ½ šálku konzervované nebo čerstvé cut-up ovoce. Zkuste alespoň dva nové plody tento týden

Týden 5: Zelenina je tento týden hvězda. Jít alespoň 3-5 porcí zeleniny každý den, a pokusit alespoň dva nové zeleniny tento týden. Smrk je až s nemastný příchutí, jako je kopr, bazalka, nebo citronovou šťávou.

Týden 6: Přesun od vdolky, rychlé chleby, olejových sušenky, a sladké pečivo. Zvolit celá zrna, nízkotučné nebo bez tuku verze. Dostanete více vlákniny takhle, taky.

Omezení: smažené potraviny, některé pečivo, mnoho zpracovaných potravin s vysokým obsahem tuku a zpracované maso, soda, umělá sladidla, trans-tuků a vysokým obsahem fruktózy kukuřičného sirupu jsou off-limity. Budete postupně měnit své stravovací návyky, takže jste výběru zdravějších potravin. Ty doporučuje snížit zpět na alkoholu.

Vaření a nákupy: Budete vařit a nakupovat jako obvykle.

Balené potraviny nebo jídla: Ne

In-person jednání: No.

Cvičení: Ne, ale silně navrhl.

Dieta se zaměřuje na volby nízkotučných potravin, a můžete snadno, aby to fungovalo pro nízkým obsahem soli, vegetarián, vegan a bezlepkové potřebám.

Náklady: Strávíte zhruba stejnou částku na potraviny.

Podpora: Děláte tuto dietu na vlastní pěst.

Funguje to?

Zda Tenký pro život radí funguje, závisí na tom, co se z toho dostat. Smyslem knihy je učit se od lidí, kteří chovaných vzletové hmotnosti po dobu 3 let a více – Fletcher nazývá “mistři” hubnutí – a pak zjistit, který ze svých strategií bude pracovat pro vás.

Mnoho z jejich tipů, jako psaní dolů, co jíte, jsou stejné jako ty, podpořen výzkumem.

Jeho rada je rovněž v souladu s tím, co většina velkých zdravotnických organizací Doporučujeme: strava s nízkým obsahem nasycených tuků a cukru a vysoký obsah ovoce a zeleniny. Neexistují žádné triky nebo zakázanou skupiny potravin na tomto plánu.

Je to dobré pro určité podmínky?

Tato kniha je dobrá pro lidi s cukrovkou, vysokým krevním tlakem, vysokou hladinou cholesterolu a srdeční choroby. To proto, že to vyžaduje postupný přístup k zdravého stravování a hubnutí, na rozdíl od jiných plánů, které odstartovat velmi restriktivní a může být ohromující.

Pokud si dávat pozor na sodík nebo sacharidů pro vaše podmínky, budete ještě muset mít na pozoru, protože tento plán nenahrazuje dietní radu svého lékaře nebo dietologa.

The Final Word

Je vzácné najít knihu, která se zaměřuje na udržení váhy off – nejnáročnější část regulaci tělesné hmotnosti. Je plný užitečných strategií a motivační tipy.

Pokud jste typ člověka, který potřebuje vidět okamžité výsledky zůstat motivovaný, nebo chce konkrétnější dietní pokyny, tato strava nemusí být strukturován pro vás dost.

Ale pokud jste zhubl před a měl problémy udržet ho, tato kniha prostě může dát inspiraci, kterou potřebujete.

ZDROJ

Fletcher, A. Tenký pro život, Houghton Mifflin, 2003.

zdravé, chutné recepty, od a časopis dobře jíst.

I když cvičíte, měli byste počítat mezi …