Americký arálie: použití, nežádoucí účinky, interakce a varování

Anis Sauvage, Aralia à Grappes, Aralia racemosa, Aralie à ‰ pineuse, Aralie à Grappes, Espinardo Americano, Grande Salsepareille, indické Root, Life-of-Man, život člověka, starcových kořen, Pettymorell, Salsepareille d’AmÃrique, Spignet Small nardového koření ..; Viz Všechny názvy Anis Sauvage, Aralia à Grappes, Aralia racemosa, Aralie à ‰ pineuse, Aralie à Grappes, Espinardo Americano, Grande Salsepareille, indické Root, Life-of-Man, život člověka, starcových kořen, Pettymorell, Salsepareille d ‘ AmÃrique, Spignet, Malý nardového koření, nardového koření; Anonymní

arálie je rostlina. Kořen se používá k výrobě léku; Lidé berou nardový olej při nachlazení, chronických kašlem, astma a artritida. To je také používá k uvolnění městnání v hrudi, zvýšení tkání opětovný růst, a podporovat pocení; Někteří lidé použijí nardový olej přímo na kůži jako alternativa k sarsaparilla pro léčbu kožních onemocnění.

Není k dispozici dostatek informací, aby věděli, jak arálie funguje.

Nedostatečná Evidence fo; nachlazení; kašle; Astma; Artritida; Podpora pocení; kožní onemocnění, pokud se používají přímo; Ostatní podmínky. Stále více se ukazuje potřeba hodnotit účinnost nardového koření pro tyto účely.

Není k dispozici dostatek informací, aby vědět, jestli arálie je v bezpečí. Pokud se použije přímo na kůži, může to být dráždivé; Zvláštní opatření a upozornění: Těhotenství a kojení -feeding: Je nebezpečné používat nardový olej, pokud jste těhotná. Je to také nejlepší, aby se zabránilo používání, pokud kojíte -feeding, neboť není k dispozici dostatek informací, aby věděl, zda je či není bezpečné pro kojence.

V současné době nemáme žádnou informaci pro americký arálie interakce

Příslušná dávka nardového koření závisí na několika faktorech, jako je věk uživatele, zdravotnictví a dalších podmínek. V této době není k dispozici dostatek vědeckých informací pro určení vhodného rozsahu dávek pro nardového koření. Mějte na paměti, že přírodní produkty nejsou vždy nezbytně bezpečné a dávky mohou být důležité. Ujistěte se, že řídit příslušnými pokyny na štítku výrobku a před použitím poraďte se se svým lékárníkem nebo lékařem nebo jiným zdravotnickým pracovníkem.

Reference

Gruenwald J, T Brendler, Jaenicke C. PDR pro bylinných přípravků. 1st ed. Montvale, NJ: Medical Economics Company, Inc., 1998.

McGuffin M, Hobbs C, Upton R, Goldberg A, eds. Botanická Safety Handbook bylinné produkty asociace. Boca Raton, FL: CRC Press, LLC 1997.

Přírodní Léky obsáhlá databáze Consumer verzi. viz Natural Léky komplexní databáze verzi Professional. ÂTherapeutic Research fakulta 2009.

Ex. Ženšen, vitamin C, deprese