Americký Adder jazyk: Používá, nežádoucí účinky, interakce a varování

Ail-Doux, Ail Doux, psí zub fialová, což je ‰ rythrone d’AmÃrique, Erythronium, Erythronium americanum, Beránkovu Tongue, Langue de Serpent, Lengua de Serpiente Americana, Rattlesnake Violet, Hadí jazyk, Snake Leaf, žlutá Snakeleaf, žlutá Snowdr. .; Viz Všechny názvy Ail-Doux Ail Doux, psí zub fialová, Ã ‰ rythrone d’AmÃrique, Erythronium, Erythronium americanum, Beránkovu Tongue, Langue de Serpent, Lengua de Serpiente Americana, Rattlesnake Violet, Hadí jazyk, Snake Leaf, žlutá Snakeleaf, žlutá Sněženka; Anonymní

Adder jazyk je rostlina. Listy a masité kořeny (hlízy) se používají k výrobě léku. Nepleťte anglické společnosti Adder jazyk s jazykem Adder; Lidé se obvykle vztahují Adder jazyk jako obklad k léčbě kožních vředů. Obklad je tkanina obsahující teplé, vlhké přípravu listů, které se aplikuje přímo na kůži.

Při aplikaci přímo na kůži, listy jazyka pomocí sčítacího obvodu je uklidnění a změkčení pokožky.

Nedostatečná Evidence fo; Kožní vředy; Ostatní podmínky. Stále více se ukazuje potřeba hodnotit účinnost jazykem Adder pro tyto účely.

Není známo, zda Adder jazyk je bezpečná; Zvláštní opatření a upozornění: Těhotenství a kojení -feeding: není dostatek poznatků o používání jazyka Adder během těhotenství a kojení -feeding. Zůstat na bezpečné straně a vyhnout se používání; alergie Plant: Lidé, kteří jsou alergičtí tulipány, lilie, a příbuzné rostliny mohou mít také alergickou reakci na jazyku Adder.

V současné době nemáme žádnou informaci o jazyku interakcí AMERICAN Adder

Příslušná dávka jazyka sčítacího obvodu závisí na několika faktorech, jako je věk uživatele, zdravotnictví a dalších podmínek. V tomto okamžiku není k dispozici dostatek vědeckých informací pro určení vhodného rozsahu dávek pro jazyk Adder. Mějte na paměti, že přírodní produkty nejsou vždy nezbytně bezpečné a dávky mohou být důležité. Ujistěte se, že řídit příslušnými pokyny na štítku výrobku a před použitím poraďte se se svým lékárníkem nebo lékařem nebo jiným zdravotnickým pracovníkem.

Reference

Gruenwald J, T Brendler, Jaenicke C. PDR pro bylinných přípravků. 1st ed. Montvale, NJ: Medical Economics Company, Inc., 1998.

Přírodní Léky obsáhlá databáze Consumer verzi. viz Natural Léky komplexní databáze verzi Professional. ÂTherapeutic Research fakulta 2009.

Ex. Ženšen, vitamin C, deprese