alternativní léčby chronické bolesti: akupunktura, marihuana, hypnóza, biofeedback, muzikoterapie, jóga, masáže

Pokud máte chronické bolesti a hledají alternativy k léky a chirurgii, máte spoustu možností. Alternativní způsoby léčby bolesti, že lékaři jednou posmívali jsou nyní standardem v mnoha bolesti center.

Tato fráze ‘alternativní léčby bolesti “neznamená moc pro mě,” říká Seddon R. Savage, MD, nastupující prezident Pain Society. “Myslím, že dělící čára mezi nimi a tradiční léčby je teď docela rozmazaný.

Nicméně, ne všechny alternativní léčby bolesti fungovat. Některé mohou být i riskantní. Některé alternativní léčby mohou pomoci s bolestí způsobenou špatnou zády, osteoartritida a bolesti hlavy, ale nemají žádný vliv na chronické bolesti fibromyalgie či diabetické poškození nervů.

Musíte udělat domácí úkoly, když uvažujete o alternativní léčby bolesti, “warnsAnne Louise Oaklander, MD, PhD, docent neurologie na Harvard Medical School a ředitel poranění nervu za kus na Massachusetts General Hospital v Bostonu.” Make jisti, že se snažíte léčbu, která bude pravděpodobně fungovat ve vašem případě. “A vždycky diskutovat o jakékoliv alternativní léčby bolesti, které chcete vyzkoušet se svým pravidelným lékařem.

Zde je přehled nejčastěji používaných alternativních způsobů léčby chronické bolesti.

Stres a chronické bolesti

Všichni víme, jak špatně se cítíme, když jsme pod tlakem. Nyní vědci zkoumají, jak mohou emoce hrát roli při fyzické bolesti.

Vy; N; nejsem si jistý